00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Power Bank 10 000 mAh

Power Bank 10 000 mAh

Адреса за испорака

Име и презиме (за достава)
Телефонски број за контакт
Улица
Град
Забелешки за достава
Цена со ДДВ:

2190 ден.
Количина: -+

Достава:
Плаќање:


* Бесплатна достава за цела Македонија

Производот го добивате за 1 до 2 работни дена. Доставата е бесплатна за цела Македонија.

MarketKonekt гарантира 100% заштита на купувачите. Доколку производот не соодвествува на описот нудиме враќање на парите. Прочитајте повеќе.


 • опис на производот
 • мислења од корисници
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Пластична УСБ екстерна батерија со 2 УСБ портa и 10000mAh батерија.
  Вклучува и микро УСБ кабелче за полнење.
  Димензии: 74 × 154 × 16 mm
  Шифра: PC741941
 • Достапност:Има залиха
 • Продавач:Промо концепт
 • оцени од корисници
  профил на компанијата

  Промо концепт

  • Опис на компанијата:Промо Концепт Ви нуди широк асортиман на производи кои сигурно би ги задоволиле Вашите потреби за бизнис подароци, промотивен и рекламен материјал од речиси 10000 различни производи.
  • Име на контакт лице:Tina Savinova
  • Адреса:Gjuro Gjakovikj 54a (MIroslav Krleza)
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Телефон #:02/3101 555
  • Факс #:02/3221560
  • Локација на мапа:Прикажи  02/3177-888

  за информации и помош при купување