0 0

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

  • Јазик

Овластени компании за достава

Како овластени компании за поштенски услуги Р3 Инфомедиа ги препорачува:

  • МАКЕДОНСКА ПОШТА А.Д. Скопје
  • Брза Пошта ДРД Курир Дооел Скопје

 

Правилниците и цените за користење на поштенски услуги:

  • за МАКЕДОНСКА ПОШТА А.Д. Скопје погледнете ги тука
  • за Брза Пошта ДРД Курир Дооел Скопје погледнете ги тука

 

 

 

 

Сакаш да добиваш понуда со сезонски попусти?


02/3177-888

за информации и помош при купување