00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Сет за кафе 6+6

Сет за кафе 6+6

Адреса за испорака

Име и презиме (за достава)
Телефонски број за контакт
Улица
Град
Забелешки за достава
Цена со ДДВ:

890 ден.
Количина: -+

Достава:
Плаќање:


* Бесплатна достава

Производот го добивате за 2 до 4 работни дена. Доставата се извршува само во градови во Македонија.

MarketKonekt гарантира 100% заштита на купувачите. Доколку производот не соодвествува на описот нудиме враќање на парите. Прочитајте повеќе.


 • опис на производот
 • мислења од корисници
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Секции:#ПОДАРОЦИ
 • Опис на производот:Сет за кафе 6+6

  Шифра:PC867000
 • Достапност:Има залиха
 • Продавач:Промо концепт
 • Земја на потекло:Кина
 • оцени од корисници
  профил на компанијата

  Промо концепт

  • Опис на компанијата:Промо Концепт Ви нуди широк асортиман на производи кои сигурно би ги задоволиле Вашите потреби за бизнис подароци, промотивен и рекламен материјал од речиси 10000 различни производи.
  • Име на контакт лице:Tina Savinova
  • Адреса:Gjuro Gjakovikj 54a (MIroslav Krleza)
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Телефон #:02/3101 555
  • Факс #:02/3221560
  • Локација на мапа:Прикажи
  Цена со ДДВ:1.200 ден.

  Сет за кафе со 2 шољи

  Цена со ДДВ:450 ден.

  Сет со 3 арома свеќи

  Цена со ДДВ:1.200 ден.

  Подарок сет за вино

  Цена со ДДВ:900 ден.

  Подарок сет со алати
  070/287-777

  корисничка поддршка