00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Шкафче за под мијалник во купатило - модел FULLEN од „Ikea“

Шкафче за под мијалник во купатило - модел FULLEN од „Ikea“

Адреса за испорака

Име и презиме (за достава)
Телефонски број за контакт
Улица
Град
Забелешки за достава
Цена со ДДВ:

1918 ден.
Количина: -+

Достава:
Плаќање:


* Цената на достава е 200 ден.

Производот го добивате за 5 до 7 работни дена.

Доколку се работи за „Ikea" производ, нарачката ја добивате за 14-21 ден од денот на уплатата.


 • опис на производот
 • мислења од корисници
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:• Шкафче за под мијалник во купатило - модел FULLEN со шифра 701.890.22.
  • Ширина: 60 цм
  • Длабочина: 35 цм
  • Висина: 55 цм
  • Материјал: основа - иверка, меламинска фолија и полимерна пластика; позадина - шпер плоча, акрилна боја и стиропор.
  • Ако поврзувањето за вода е во подот, може да биде неопходно да се дупчи дупка во долната плоча на шкафчето.
  • Повеќе простор во вашата бања!
  • Производот е лесен за одржување, само избришете со влажна крпа и благо средство за чистење, потоа поминете со сува и чиста крпа.

  • За сите други детали во врска со производот може да не контактирате на 070/732-842.
 • Достапност:Онлајн
 • Земја на потекло:Шведска
 • оцени од корисници
  профил на компанијата

  Купи на попуст

  • Опис на компанијата: - www.kupinapopust.mk - Нудиме различни понуди за услуги и производи со безконкуретно ниски цени. Со тоа што на фирмите кои ги нудат услугите/производите ќе им обезбедиме поголем број на купувачи и ефективна реклама, добиваме ексклузивни попусти кои достигнуваат дури до - 90% од редовната цена. Тоа е Моќта на колективното купување. Да ја искористиме.
  • Име на контакт лице:Јовица Беловски
  • Адреса:ул.Никола Вапцаров бр. 3/1, нас.Центар
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:071 315 460
  • Телефон #:02 3 215 988, 02 3 256 027
  • Факс #:02 3 215 988
  • Година на регистрација:2011
  • Број на вработени:5
  • Локација на мапа:Прикажи  070/287-777

  корисничка поддршка