00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Verano сет перница + јорган

Verano сет перница + јорган

Адреса за испорака

Име и презиме (за достава)
Телефонски број за контакт
Улица
Град
Забелешки за достава
Цена со ДДВ:

480 ден.
Количина: -+

Достава:
Плаќање:


* Цената на достава е 120 ден.

Производот го добивате за 3 до 4 работни дена.

MarketKonekt гарантира 100% заштита на купувачите. Доколку производот не соодвествува на описот нудиме враќање на парите. Прочитајте повеќе.


 • опис на производот
 • мислења од корисници
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Секции:
 • Опис на производот:Перница димензија 50 x 70cm Јорган димензија 140 x 200cm
  Перница:
  Традиционалната форма на перница e конструирана да нуди максимално ниво на поддршка на вратот и главата, како и правилна поставеност на ‘рбетот за време на спиењето. Обвивката на перницата е од микрофибер кој обезбедува пријатно чувство додека спиете. Внатрешноста на перницата е исполнета со полиестерски влакна кои нудат распоредување на тежината.
  Перницата е идеална за спиење во сите позиции.
  Јорган:
  Verano јорганот e изработен од микрофибер и е исполнет со полиестерски влакна. Јорганот ви овозмoжува вашето тело да дише додека истовремено ја чуствувате нежноста на обвивката од која е изработен истиот.
  Идеален јорган кој ја регулира топлината на вашето тело во топлиот дел од годината.
 • Продавач:Сомниа Шоп
 • оцени од корисници
  профил на компанијата

  Сомниа Шоп

  • Име на контакт лице:Сомниа Шоп
  • Адреса:Александар Македонски 1-Г/13
  • Град:Прилеп , Македонија
  • Телефон #:071226001
  • Локација на мапа:Прикажи
  50%заштеда
  Цена со ДДВ:800 ден. 399 ден.

  Verano јорган 200x200cm

  50%заштеда
  Цена со ДДВ:600 ден. 299 ден.

  Verano јорган 140x200cm

  27%заштеда
  Цена со ДДВ:1.099 ден. 799 ден.

  Dual Color Јорган 200x200cm

  28%заштеда
  Цена со ДДВ:699 ден. 499 ден.

  Dual Color Јорган 140x200cm
  070/287-777

  за информации и помош при купување