00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Двојна постелнина - Baume 1 100% Памук

12%заштеда

Двојна постелнина - Baume 1 100% Памук

Адреса за испорака

Име и презиме (за достава)
Телефонски број за контакт
Улица
Град
Забелешки за достава
Цена со ДДВ:

1599.0 ден. 1399 ден.
Количина: -+

Достава:
Плаќање:


* Цената на достава е 99 ден.

Производот го добивате за 1 до 2 работни дена.

MarketKonekt гарантира 100% заштита на купувачите. Доколку производот не соодвествува на описот нудиме враќање на парите. Прочитајте повеќе.


 • опис на производот
 • мислења од корисници
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Обновете ја вашата спална соба со прекрасниот сет Baume 1. Овој сет е идеален за љубителите на цветните дезени и грациозноста. Она што го прави овој сет перфектен за сечија спална соба е самото тоа што лесно се вклопува во секој ентериер. Освен што е елегантен сетот Baume1 е исто така многу удобен. Сетот е направен од 100% памук што го прави квалитетен и удобен. Дозволете си да бидете гушнати со топлината и нежноста која ја нуди сетот Baume 1!

  За: Брачен кревет
  Материјал: Ранфорс (100% Памук)
  Дизајн: Цветни
  Бои: Бела, Виолетова, Портокалова
  Одржување: Во машина до 40°C
  Навлака за перница: 2 парчиња 50см*70см
  Јорганска навлака: 1 парче 200см*220см
 • Категорија:Постелнини
 • Достапност:Има залиха
 • Продавач:OutletON
 • Минимална количина за нарачка:1
 • оцени од корисници
  профил на компанијата

  OutletON

  • Опис на компанијата:OutletON (Купи Од Дома) е млада компанија која за кратко време стана една од најголемите интернет продавници во Р. Македонија. Нудиме производи од различни категории и секогаш се трудиме да ги обезбедиме најповолните цени за нашите клиенти. Препознаени сме по нашата услуга која вклучува ВРАЌАЊЕ на парите доколку не Ви се допаѓа производот.
  • Име на контакт лице:Емилија
  • Адреса:ул. Антон Попов бр.33 лок.1
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:075 22 77 44
  • Телефон #:075 22 77 44
  • Факс #:///
  • Година на регистрација:2014
  • Број на вработени:20
  • Годишна продажба:0
  • Процент на извоз:0
  • Локација на мапа:Прикажи
  Цена со ДДВ:1.399 ден.

  Baume 1 Дупла Постелнина

  Цена со ДДВ:3.999 ден.

  Двојна постелнина - Love 3D Сатен

  Цена со ДДВ:999 ден.

  Двојна постелнина - En Vogue

  Цена со ДДВ:3.999 ден.

  Двојна постелнина - Karina

  12%заштеда
  Цена со ДДВ:1.599 ден. 1.399 ден.

  Двојна постелнина - Baume 2 100% Па ...

  18%заштеда
  Цена со ДДВ:1.099 ден. 899 ден.

  Единечна постелнина - Maeva 100% Па ...
  070/287-777

  MarketKonekt корисничка поддршка