00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Dual Color Јорган 200x200

27%заштеда

Dual Color Јорган 200x200

Адреса за испорака

Име и презиме (за достава)
Телефонски број за контакт
Улица
Град
Забелешки за достава
Цена со ДДВ:

1099.0 ден. 799 ден.
Количина: -+

Достава:
Плаќање:


Одбери боја:

* Цената на достава е 120 ден.

Производот го добивате за 3 до 4 работни дена.

MarketKonekt гарантира 100% заштита на купувачите. Доколку производот не соодвествува на описот нудиме враќање на парите. Прочитајте повеќе.


 • опис на производот
 • мислења од корисници
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Секции:
 • Опис на производот:Јорганот ви овозмoжува вашето тело да дише додека истовремено ја чуствувате нежноста на обвивката од која е изработен микрофибер јорганот.
  Идеален јорган кој ја одржува топлината на вашето тело во пролетен и есенски период.
  Јорганот може да се пере во машина на 40°C.
  Материјалите од кои е направен микрофибер обоениот jорган се со Oeko-Tex® сертификат со кој се гарантира дека производот не содржи штетни хемикалии.

  #сезавашатаспална
 • Достапност:Има залиха
 • Продавач:Сомниа Шоп
 • оцени од корисници
  профил на компанијата

  Сомниа Шоп

  • Име на контакт лице:Сомниа Шоп
  • Адреса:Александар Македонски 1-Г/13
  • Град:Прилеп , Македонија
  • Телефон #:071226001
  • Локација на мапа:Прикажи
  Цена со ДДВ:790 ден.

  Dual Color Winter 200x200

  Цена со ДДВ:590 ден.

  Dual Color Winter 140 х 200

  Цена со ДДВ:990 ден.

  Dual Color Winter 220x240

  Цена со ДДВ:699 ден.

  DUAL COLOR FAMILY ЈОРГАН 200x200

  Цена со ДДВ:499 ден.

  DUAL COLOR FAMILY ЈОРГАН 140x200

  26%заштеда
  Цена со ДДВ:1.060 ден. 780 ден.

  Double Face Јорган 200x200
  070/287-777

  корисничка поддршка