00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

МОТАЛИЦА МЕТАЛНА СО КАБЕЛ 3*1.5 Х05ВВ-Ф 25М АВ-ЦИМ0425Г15/44ДЕ Ф

МОТАЛИЦА МЕТАЛНА СО КАБЕЛ 3*1.5 Х05ВВ-Ф 25М АВ-ЦИМ0425Г15/44ДЕ Ф

Адреса за испорака

Име и презиме (за достава)
Телефонски број за контакт
Улица
Град
Забелешки за достава
Цена со ДДВ:

2990 ден.
Количина: -+

Достава:
Плаќање:


* Бесплатна достава

Производот го добивате за 1 до 2 работни дена. Доставата е бесплатна за цела Македонија.

MarketKonekt гарантира 100% заштита на купувачите. Доколку производот не соодвествува на описот нудиме враќање на парите. Прочитајте повеќе.


 • опис на производот
 • мислења од корисници
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:МОТАЛИЦА МЕТАЛНА СО КАБЕЛ 3*1.5 Х05ВВ-Ф 25М АВ-ЦИМ0425Г15/44ДЕ Ф
  Производител: FRIGGERI - Italy
  Шифра: 601259
 • Достапност:Има залиха
 • Продавач:Баукит
 • оцени од корисници
  профил на компанијата

  Баукит

  • Опис на компанијата:Основна дејност на компанијата е трговија со градежен алат, скали, скелиња и останат придружен асортиман. Во моментот БАУКИТ ГРУП ДОО е претставник на Македонскиот пазар на повеќе истакнати брендови од Европски производители, KRAUSE - Германија, TELLURE ROTA - Италија, PFT - Германија, MARBET - Полска, DAMAR - Полска, SIGMA - Италија, COMENSAL - Полска, RAIMONDI - Италија, AWENTA - Полска, PATROL - Полска, YATO - Полска, PFERD - Германија, TOLSEN, како и 15-тина производители на најразличен асортиман од Кина. Наша цел е понуда на квалитетни производи на потрошувачите и професионална услуга, а преку нашата развиена дистрибутивна мрежа, нашите производи се достапни во повеќето градови во Македонија.
  • Име на контакт лице:Стефан
  • Адреса:бул.Александар Македонски б.б.
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:0038976467308
  • Телефон #:022535099
  • Факс #:022535099
  • Локација на мапа:Прикажи  070/287-777

  корисничка поддршка