00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Iskra Батериска ножица за трева и ограда N0E-11ET-3.6

Iskra Батериска ножица за трева и ограда N0E-11ET-3.6

Адреса за испорака

Име и презиме (за достава)
Телефонски број за контакт
Улица
Град
Забелешки за достава
Цена со ДДВ:

2990 ден.
Количина: -+

Достава:
Плаќање:


* Бесплатна достава

Производот го добивате за 1 до 2 работни дена. Доставата е бесплатна за цела Македонија.

MarketKonekt гарантира 100% заштита на купувачите. Доколку производот не соодвествува на описот нудиме враќање на парите. Прочитајте повеќе.


 • опис на производот
 • мислења од корисници
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:- Напон: 3,6V
  - Моќност : Li-ion Батерија ( 1,3Ah )
  - Вртежи во празно: 1000 / min-1
  - Ширина на сечење : 80 mm ( трева)
  - Должина на сечење : 110 mm ( ограда )
  - Додатоци за косење трева
  - Додатоци за сечење ограда
  - Телескопска подвижна рачка
  - Димензии на пакувањето (во mm) : 125 (В ) x 740 (Ш) x 120 ( Д)
  - Нето тежина: 0.298 kg
 • Достапност:Има залиха
 • Продавач:Крусел
 • Земја на потекло:Словенија
 • Гаранција:1 година
 • Минимална количина за нарачка:1
 • оцени од корисници
  профил на компанијата

  Крусел

  • Опис на компанијата:Крусел Дооел Скопје е компанија формирана 1992 година, првенствено како продавница за техничка стока. Во 2002 година Крусел Дооел започна со самостоен увоз на апарати за домаќинство и стана овласен увозник и дистрибутер на реномираните брендови ISKRA, Rohnson, GRUNDIG, Laica, Fagor, Moser, Emide,. Нашата дејност опфаќа продажба на големо и мало рачен алат, гарден програма, електричен алат, продажба на кујнски апарати, апарати за лична нега, грејни тела и апарати за ладење итн.
  • Име на контакт лице:Кристина
  • Адреса:Борис Трајковски 86а
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:+38978238820
  • Телефон #:022520999
  • Година на регистрација:1992
  • Број на вработени:14
  • Локација на мапа:Прикажи
  Цена со ДДВ:3.390 ден.

  Iskra N0E-11ET-3.6 Батериски тример ...

  6%заштеда
  Цена со ДДВ:4.990 ден. 4.691 ден.

  Iskra Батериски тример за трева Н0Е ...

  8%заштеда
  Цена со ДДВ:3.860 ден. 3.551 ден.

  Iskra Батериска ножица за кастрење

  Цена со ДДВ:7.990 ден.

  Iskra бензински ножици за жива огра ...
  070/287-777

  MarketKonekt корисничка поддршка