Душеци
1 2 3
Перници и душеци (Caltex)
Кажете ни дека сте не виделе на МаркетКонект и ние ќе Ви дадеме 5% попуст!!!!! Душеците се изработуваат по нарачка зависно од потребите на нашите корисници. Изработката на душеците е од комбинација на Senso © терморегулациски Виско HD Меморија пена и високо еластична (HR) пена. Предноста на душеците е во тоа што се прилагодува совршено на обликот на вашето тело преку олеснување на притисокот врз задниот дел од вратот, ‘рбетот и рамената, а со тоа го подобрува целокупниот квалитет на спиењето. Удобност, совршено се вклопуваат на телото, терапевтски својства и висок квалитет се главните карактеристики на душеците. Прекривката е изработен од високо квалитетен материјал. Антиалергично и антибактериски третирани и отпорни на прашина. ВИСИНА: приближно 20 см ГОЛЕМИНА: 190 / 200×80, 190 / 200×90, 190 / 200×140, 190 / 200×160, 190 / 200×180, 190 / 200×200 ПАКУВАЊЕ вакуум и Ролан. Овозможува полесно за транспорт и пренос и максимална хигиенски услови за време на транспортот. Гаранција: 5-7 години гаранција на јадрото на душекот и 2 години гаранција на душекот темпирана. Caltex d.o.o. е ексклузивен производител и снабдувач на компанијата Bauerfeind. Caltex производи се сите производи IDEAL лините и други производи од различна пена како места за инвалидски колички и перници за нозете. Брендот IDEAL за Bauerfeind ја претставуваат линија на медицински душеци и перници кои се користат во рехабилитација на пациенти кои имаат подолг период на лежење за нивните терапевтски својства и спречување на рани. Препорачливо е да ги користат и сите оние кои имаат здравствени проблеми во ‘рбетот.
Базени
Добрата техничка опременост на базенот е неопходна за негово правилно функционирање. ТРЕНДЛИНЕ нуди продажба и монтажа на филтри, пумпи и компресори како за мали приватни базени и jacuzzi, така и за големи комерцијални базени. Опремата е од реномирани европски производители Astral – Шпанија, Аcqua Source -Грција, GEMAS Турција, и EMAUX со обезбедена три годишна гаранција, сервис и резервни делови.
Канта за управување со вашиот отпад - 50л.
Тотем - 50 литри Ви го претставуваме новиот производ на Joseph Joseph, иновативната корпа за управување со отпад која е специјално креирана да се прилагоди на потребите на модерниот живот. Првиот продукт од оваа нова категорија Totem, претставува уникатен сет за сортирање и рециклирање на отпадот дизајниран од страна на PearsonLloyd. Зафаќа простор исто и како обична стандардна канта за отпадоци, но Totem нуди многу поголема функционалност без да биде загрозен капацитетот на самата канта. Totem карактеристики: • Вкупен капацитет од 60 или 50 литри (Totem 60L or Totem 50L) за миризлив филтер, кој ја неутрализира лошата миризба • 4-литарска кутија, која е подвижна односно не е фиксирана за кантата • 36-литарски главен оддел за секаков вид на отпад • 24 или 14-литарска мултинаменска фиока (Totem 60L or Totem 50L) • Дел за миризлив филтер, кој ја неутрализира лошата миризба Димензии: • 50L – 40(W) x 30(D) x 65.6(H)cm, (92cm(H) со отворен капак) Боја: Песок, Графит-Црна

Категорија : Најпопуларни категории: Душеци, Ортопедски помагала, Кревети, Канцелариски столици, Гарнитури за седење
Попуст : Цена : Достава : Подредување по :
▼ Сите филтри за напредно пребарување ▼

Антидекубитален душек – Пневматски

Душек за јога

 • Опис на производот : Душек за јога. Шифра - 16962. Димензии - 60*180*0, ...
 • Категорија : Душеци
 • Достапност : Има залиха
 • Цена со ДДВ : 600 ден.
-10%

ДУШЕК ЗА БЕБЕ

 • Опис на производот : Јадрото на baby душекот се сосотои од сендвич од ...
 • Категорија : Душеци
 • Достапност : Има залиха
 • Продавач : Беламед-трејд
 • Гаранција : 10 години
 • Цена со ДДВ : 2.180 ден. / 1.962 ден.
 • Минимална количина за нарачка : 1
-25%

King Camp душек

 • Опис на производот : Душек единечен на дување погоден за кампување
 • Категорија : Душеци
 • Достапност : Има залиха
 • Продавач : Про спорт
 • Земја на потекло : Кина
 • Цена со ДДВ : 1.000 ден. / 750 ден.
-31%

King Camp душек

 • Опис на производот : Душек на дување со пет комори со димензии 196*72см ...
 • Категорија : Душеци
 • Продавач : Про спорт
 • Цена со ДДВ : 1.100 ден. / 750 ден.

Model COLLIN fotelja relaks klackal ...

Душек

 • Опис на производот : 200х90/18
 • Категорија : Душеци
 • Достапност : Контакт
 • Продавач : Мебло Трејд
 • Цена со ДДВ : 2.000 ден.

Перници и душеци (Caltex)

Анатомски Memory душек

Анатомски душек Ideal

 • Опис на производот : Анатомски душек -антибактерицко дејство -Високоела ...
 • Категорија : Душеци
 • Достапност : Има залиха
 • Продавач : Бауерфеинд
 • Земја на потекло : Германија
 • Цена со ДДВ : Побарај цена

Душек Visco Line

 • Опис на производот : Името и брендот на ALMERO, не само што произведува ...
 • Категорија : Душеци
 • Достапност : Контакт
 • Продавач : Алмеро
 • Цена со ДДВ : Побарај цена

Душек СТАНДАРД

Душек RELAX

 • Опис на производот : RELAX душекот е еден од најдобрите душеци на компа ...
 • Категорија : Душеци
 • Достапност : Контакт
 • Продавач : Федер Бау
 • Цена со ДДВ : Побарај цена

Душек

 • Опис на производот : Душеците се со стандардни димензии, а може и по по ...
 • Категорија : Душеци
 • Достапност : Контакт
 • Продавач : Мебло Трејд
 • Цена со ДДВ : Побарај цена

Душек Elegance

 • Опис на производот : Името и брендот на ALMERO, не само што произведува ...
 • Категорија : Душеци
 • Достапност : Контакт
 • Продавач : Алмеро
 • Цена со ДДВ : Побарај цена

Страна 1 од 3, вкупно 35 производиследна


најави се НАЈАВИ СЕ СО Facebook

Заборавена лозинка
Нов корисник? Регистрирај се

Инфо блок
 
 

 
 

 
 

 
За повеќе информации во врска со веб сајтот
MarketKonekt.com
контактирајте нé на:
 
 • Тел. +389 (0)2 3177 888