00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Соларен Базен INTEX 244x76 cm


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Соларен Базен INTEX (244*76 см) со филтер пумпа. Шифра 54912. Водата во базенот се загрева во рок од 10 мин.
 • Категорија:Базени
 • Достапност:Има залиха
 • профил на компанијата

  Атлантик комерц

  • Опис на компанијата:Атлантик комерц е основана во 1990 година од Божидар и Филимена Матиќ. Главна дејност на компанијата е трговија и продажба на најдбрите производи од групите : Играчки Очила Украси - Саати - Рачни часовници Бижутерија Друго - Чадори - Контролор за банкноти Гарантирано најдобар избор и цени за горенаведените производи. Ако сакате успешен бизнис, единствената работа што треба да ја направите е да не посетите. Имаме повеќе од 450 редовни клиенти од Македонија и регионот за кои се грижат 19 редовно вработени, во нашите простории кои што се состојат од : Изложбен салон – 600 м2 Магацини – 1500 м2 Продавница – 250 м2 Нашата компанија е прва и најдобра во оваа дејност во Македонија. Благодарение на изборот и квалитетот на производите Атлантик комерц е водечка компанија. Производите директно ги увезуваме од производителите кои се во Кина, Тајланд, Тајван, Индија, Бразил, Индонезија, Италија, Чешка, Грција, Србија и Црна Гора и Германија.
  • Име на контакт лице:Филимена
  • Адреса:Никола Мартиновски 79
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:070-234-743
  • Телефон #:00 389 (0) 2 3119772
  • Година на регистрација:1990
  • Број на вработени:20
  • Локација на мапа:Прикажи
  22%заштеда
  Цена со ДДВ:28.000 ден. 21.599 ден.

  Базен INTEX 457x122 cm
  023119772

  корисничка поддршка