00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Керамичка тава за палачинки CW28PCP GORENJE

26%заштеда

Керамичка тава за палачинки CW28PCP GORENJE

Адреса за испорака

Име и презиме (за достава)
Телефонски број за контакт
Улица
Град
Забелешки за достава
Цена со ДДВ:

1499.0 ден. 1099 ден.
Количина: -+

Достава:
Плаќање:


* Бесплатна достава

Производот го добивате за 1 до 2 работни дена. Доставата е бесплатна за цела Македонија.

MarketKonekt гарантира 100% заштита на купувачите. Доколку производот не соодвествува на описот нудиме враќање на парите. Прочитајте повеќе.


 • опис на производот
 • мислења од корисници
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Керамичка тава за палачинки CW28PCP GORENJE

  •Тип: Самостојна
  •Тава
  •Линија: CERAMIC PRINCES
  •Безбедно за миење во машина за садови :

  •Рачки отпорни на топлина
  •Отпорност на гребаници
  •PTFE & PFOA free
  •Готвење со помалку масло

  •За употреба на електрична плоча
  •За употреба на плинска плоча
  •За употреба на стаклокерамичка плоча
  •За употреба на индукциска и на сите други видови плочи

  •Површина која спречува лепење на храната
  •Дно кое заштедува електрична енергија
  •Рачките на садот се многу важни, тие треба да бидат стабилни.
  •Горење садовите за готвење имаат рачки кои се заварени на 4 места, и на тој начин е овозможено подобро држење и поголема стабилност. Тие исто така се отпорни на топлина.
  •Димензии (ШxВxД): 28 × 3 × 28 cm
  •Димензии на амбалажата (ШxВxД): 34 × 31,5 × 6,5 cm
  •Нето тежина на апаратот: 1,3 kg
  •Бруто тежина на апаратот: 1,5 kg
  •Код: 439777
 • Достапност:Има залиха
 • Продавач:Крусел
 • оцени од корисници
  профил на компанијата

  Крусел

  • Опис на компанијата:Крусел Дооел Скопје е компанија формирана 1992 година, првенствено како продавница за техничка стока. Во 2002 година Крусел Дооел започна со самостоен увоз на апарати за домаќинство и стана овласен увозник и дистрибутер на реномираните брендови ISKRA, Rohnson, GRUNDIG, Laica, Fagor, Moser, Emide,. Нашата дејност опфаќа продажба на големо и мало рачен алат, гарден програма, електричен алат, продажба на кујнски апарати, апарати за лична нега, грејни тела и апарати за ладење итн.
  • Име на контакт лице:Кристина
  • Адреса:Борис Трајковски 86а
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:+38978238820
  • Телефон #:022520999
  • Година на регистрација:1992
  • Број на вработени:14
  • Локација на мапа:Прикажи  070/287-777

  MarketKonekt информации и помош при купување