00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Fabbygo Inox Тава

39%заштеда

Fabbygo Inox Тава

Адреса за испорака

Име и презиме (за достава)
Телефонски број за контакт
Улица
Град
Забелешки за достава
Цена со ДДВ:

999.0 ден. 600 ден.
Количина: -+

Достава:
Плаќање:


* Бесплатна достава

Производот го добивате за 3 до 5 работни дена.

MarketKonekt гарантира 100% заштита на купувачите. Доколку производот не соодвествува на описот нудиме враќање на парите. Прочитајте повеќе.


 • опис на производот
 • мислења од корисници
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Fabbygo садовите се специјално наменети за подготовка на вкусна и неодоливо крцкава храна која пред се е здрава.
  Садовите од inox на fabbygo се полирани до висок сјај, изработени од нерѓосувачки челик, отпорен на корозија.

  Дебелото индукциско дно кое не се деформира обезбедува рамномерно загревање на целиот сад за готвење.

  Fabbygo садовите имаат и дршки кои не се загреваат со кои се олеснува употребата.

  Со садовите на fabbygo бидете сигурни дека вашата храна нема да се залепи и ќе ги задржи природните сокови

  Пробајте ги нашите садови и уверете се дека и Вие можете за кратко време да приготвите здраво и вкусно јадење а по вкусниот оброк садовите може лесно и брзо да ги исперете.

  Карактеристики на Fabbygo inox тава:

  Димензии:
  - 0,4мм ѕид на садот
  - 8хØ26cm
  - 8cm длабочина на тавата
  - 26cm пречник / дијаметар на дното
  - Индукциско дно
  - Материјал: inox, огноотпорно стакло
  - Стаклен поклопец од огноотпорно стакло
  - Шифра:89078
 • Земја на потекло:Индија
 • оцени од корисници
  профил на компанијата

  Алфи Техноцентар

  • Опис на компанијата:АЛФИ БИ КОМПАНИ е трговско друштво кое од 1992 година успешно се пласира и развива на домашниот и странскиот пазар преку пласман на повеќе од 35.000 производи, кои со својот квалитет и иновативност придонесуваат за нивна препознатливост кај широката категорија на потрошувачи. АЛФИ БИ КОМПАНИ, чија главна визија и цел е задоволување на најпребирливите купувачи, се стреми кон постојано зголемување на својот асортиман, квалитетот на производите, инвестирањето во човечки ресурси за квалитетна услуга и љубезен однос со купувачите, инвестирање во трговски капацитети за поголема комфорност на нашите ценети потрошувачи. Ориентираност кон постојано усовршување и модернизирање на своето работење по примерот на светските трговски центри, непосредно се стекнува со епитетот на еден од лидерите во својата област. АЛФИ БИ КОМПАНИ, своето идно работење се стреми да го насочи кон проширување на своите капацитети, поголем пласман на домашниот и странскиот пазар и поголема општествена и социјална вклученост.
  • Име на контакт лице:Младен
  • Телефон #:031445210
  Цена со ДДВ:699 ден.

  Fabbygo inox сад 10хØ20cm 0.4mm

  33%заштеда
  Цена со ДДВ:899 ден. 599 ден.

  Fabbygo inox сад 11хØ22cm 0.4mm

  Цена со ДДВ:599 ден.

  Fabbygo inox Тенџере 10хØ20cm

  39%заштеда
  Цена со ДДВ:999 ден. 600 ден.

  Fabbygo inox сад 12хØ24cm 0.5mm

  Цена со ДДВ:699 ден.

  Fabbygo inox сад 11хØ22cm

  Цена со ДДВ:975 ден.

  Fabbygo inox сад 12хØ24cm 0.35mm
  070/287-777

  MarketKonekt информации и помош при купување