0 0

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

  • Јазик

Беллина

  • Опис на компанијата:BELLINA е официјален застапник за Македонија на брендот на парфеми "JFenzi" коишто се произведуваат во Грасе, Франција. Понудата се состои од женски и машки парфеми (исклучиво Eau de Parfum). За повеќе информации, посетете ја нашата веб страна www.bellina.mk или обратете ни се директно на bellinacosmetic@gmail.com
  • Име на контакт лице:Кирил
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:070283874
  • Телефон #:070283874

Слики

Лого

Останато

Комплетност на профилот65.62%
Број на производи18
Член од05 Дек, 2016
Последна промена00:15:03 , 06 Мар, 2017
Сакаш да добиваш понуда со сезонски попусти?


02/3177-888

за информации и помош при купување