00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Патна торба Benzi BZ 4853

10%заштеда

Патна торба Benzi BZ 4853

Адреса за испорака

Име и презиме (за достава)
Телефонски број за контакт
Улица
Град
Забелешки за достава
Цена со ДДВ:

1100.0 ден. 990 ден.
Количина: -+

Достава:
Плаќање:


* Цената на достава е 140 ден.

Производот го добивате за 1 до 2 работни дена.

MarketKonekt гарантира 100% заштита на купувачите. Доколку производот не соодвествува на описот нудиме враќање на парите. Прочитајте повеќе.


 • опис на производот
 • мислења од корисници
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Патна торба од брендот Benzi со карактеристики:
  Матријал: полиестер
  Димензии: 46 x 27 x 24 cm.
  Достапно само во сива, црна, сина и маслинеста боја.
 • Продавач:Ексима
 • оцени од корисници
  профил на компанијата

  Ексима

  • Опис на компанијата:Ексима има седумнаесетгодишна традиција во малопродажба и големопродажба. Од само неколку стотини артикли на самиот почеток, денес располага со повеќе од 15000. Продавниците се уредени по углед на големите светски системи од овој тип. Тоа се продавници-самопослуги за канцелариски и училишни материјали, патна опрема, како и пригодни и професионални подароци. Во продавниците на Ексима купувачот треба да посочи што е предмет на неговиот интерес, а службите на Ексима ќе ја издвојат и спакуваат робата и ќе ја достават до посочената дестинација во најбрз можен рок. Во овој погон се изработуваат: Презентациони табли Училишни табли Рекламни табли Канцелариска опрема Училишна опрема Стаклени витрини Преградни канцелариски ѕидови
  • Име на контакт лице:Exima
  • Адреса:ГТЦ 2 кат 3/9
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Телефон #:023296300
  • Факс #:02 3296300
  • Година на регистрација:1989
  • Број на вработени:30
  • Локација на мапа:Прикажи
  10%заштеда
  Цена со ДДВ:1.450 ден. 1.305 ден.

  Торба за патување Benzi BZ 4885

  10%заштеда
  Цена со ДДВ:3.500 ден. 3.150 ден.

  Куфер Benzi BZ 4896

  10%заштеда
  Цена со ДДВ:4.700 ден. 4.230 ден.

  Куфер Benzi BZ 4832 70cm

  10%заштеда
  Цена со ДДВ:3.700 ден. 3.330 ден.

  Куфер Benzi BZ 4832 60cm

  10%заштеда
  Цена со ДДВ:990 ден. 891 ден.

  Торба за пазарување Benzi BZ 4716

  10%заштеда
  Цена со ДДВ:2.100 ден. 1.890 ден.

  Патна торба со тркала Enrico Benett ...
  070/287-777

  корисничка поддршка