00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Travelite Kite BB Торба

20%заштеда

 • опис на производот
 • мислења од корисници
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Travelite Kite BB торба во розова боја. Димензиите на оваа торба се исти со дозволените димензии за рачен багаж во буџетните авио компании како Wizz Air.
  Величини: 16 x 41 x 31 cm.
  Волумен: 20 литри.
  Материјал: 100% полиестер
  Тежина: 600 gr
  Шифра: 87104
 • Достапност:Контакт
 • Продавач:Стилос
 • оцени од корисници
  профил на компанијата

  Стилос

  • Опис на компанијата:Веќе 20 години Стилос е угледна компанија, синоним за највисок квалитет за канцелариски производи во целиот свет. Стилос нуди широк асортиман на канцелариски материјали и опрема, училишен прибор, хартија, бизнис подароци, куфери, кожни додатоци, и друго. Во Скопје сме присутни на две локации: 1. Улица Македонија – 02/3130354 | 2. Сити Мол – 02/3214766. Застапници за: SAMSONITE, ESSELTE, LEITZ, DYMO, 3M, CROSS APOGAEE, PARKER PENS, FURLA, DKNY, CALVIN KlEIN и сл.
  • Име на контакт лице:Ирина
  • Адреса:Даме Груев 14
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Телефон #:02/3214766
  • Локација на мапа:Прикажи
  20%заштеда
  Цена со ДДВ:2.490 ден. 1.990 ден.

  Travelite Orlando BB Торба

  20%заштеда
  Цена со ДДВ:3.190 ден. 2.550 ден.

  Travelite Crosslite BB Торба

  10%заштеда
  Цена со ДДВ:3.500 ден. 3.150 ден.

  Куфер Benzi BZ 4896
  070/287-777

  MarketKonekt корисничка поддршка