00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Црево од Турбина до Интеркулер за АЛФА Ромео 156 1,9 јтд (55 и 103 ) KW


 • опис на производот
 • мислења од корисници
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:K.B. 51709470/ ŠIFRA: 6008/ Ф50 * ф50 / f50 * f50
  Hose from turbo to interkuler for ALFA ROMEO 147,156,Lancia libra 1.9 jtd for 85 kw and 103 kw
  Црево од турбо до интеркулер за АЛФА Ромео 147,156,Ланчиа либра 1,9 јтд (55 и 103 ) KW
  Ф50 * ф50 / f50 * f50
 • Достапност:Има залиха
 • Продавач:Макс Тим
 • Земја на потекло:Италија
 • Гаранција:1 месец
 • Цена на големо без ДДВ:2.400 ден.
 • Минимална количина за нарачка:1
 • оцени од корисници
  профил на компанијата

  Макс Тим

  • Опис на компанијата:Макс тим (Макс Авто Сервис) е компанија посветена на овозможување на најквалитетна услуга за нашите клиенти. Ви ветуваме брз одговор и трајни решенија за сите ваши проблеми и потреби. Нашиот високо обучен тим ке ви донесе решенија базирани на вашите потреби кои целосно ќе ги задоволат барањата на потрошувачите за перформанси, стабилност и привлечна цена , сервис што во секое време ќе им излезе во пресрет на корисниците и ќе биде подготвен да им одговори на предизвиците што ги носи развојот на технологијата Во нашата компанија работат високостручни кадри кои целосно им се посветени на развојот и усовршувањето на продуктите што можете да ги набавите кај нас и тоа не само заради потребата да бидеме први на пазарот, туку да ви овозможиме и вам да бидете секогаш пред конкурентите.
  • Име на контакт лице:Бошковски Жарко
  • Адреса:Ул. Првомајска 35/4
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:+38978244976
  • Телефон #:+389 2 3225 472
  • Факс #:+389 2 3225 472
  • Локација на мапа:Прикажи  070/287-777

  корисничка поддршка