00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Црево од Интеркулер до усисна грана за АЛФА РОМЕО 156, 1,9 јтд (55 и 103 ) KW

Црево од Интеркулер до усисна грана за АЛФА РОМЕО 156, 1,9 јтд (55 и 103 ) KW

Адреса за испорака

Име и презиме (за достава)
Телефонски број за контакт
Улица
Град
Забелешки за достава
Цена со ДДВ:

3550 ден.
Количина: -+

Достава:
Плаќање:


* Бесплатна достава

Производот го добивате за 1 до 2 работни дена. Доставата е бесплатна за цела Македонија.

MarketKonekt гарантира 100% заштита на купувачите. Доколку производот не соодвествува на описот нудиме враќање на парите. Прочитајте повеќе.


 • опис на производот
 • мислења од корисници
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Hose from interkuler to intake for ALFA ROMEO 156, 1.9 jtd for 85 kw and 103 kw
  Црево од Интеркулер до усисна грана за АЛФА РОМЕО 156, 1,9 јтд (55 и 103 ) KW
  Ф55 * ф55 / f55 * f55
  K.B. 60662571 /ŠIFRA: 6007/ Ф55 * ф55 / f55 * f55
 • Достапност:Има залиха
 • Продавач:Макс Тим
 • Земја на потекло:Италија
 • Гаранција:1 месец
 • Цена на големо без ДДВ:3.000 ден.
 • Минимална количина за нарачка:1
 • оцени од корисници
  профил на компанијата

  Макс Тим

  • Опис на компанијата:Макс тим (Макс Авто Сервис) е компанија посветена на овозможување на најквалитетна услуга за нашите клиенти. Ви ветуваме брз одговор и трајни решенија за сите ваши проблеми и потреби. Нашиот високо обучен тим ке ви донесе решенија базирани на вашите потреби кои целосно ќе ги задоволат барањата на потрошувачите за перформанси, стабилност и привлечна цена , сервис што во секое време ќе им излезе во пресрет на корисниците и ќе биде подготвен да им одговори на предизвиците што ги носи развојот на технологијата Во нашата компанија работат високостручни кадри кои целосно им се посветени на развојот и усовршувањето на продуктите што можете да ги набавите кај нас и тоа не само заради потребата да бидеме први на пазарот, туку да ви овозможиме и вам да бидете секогаш пред конкурентите.
  • Име на контакт лице:Бошковски Жарко
  • Адреса:Ул. Првомајска 35/4
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:+38978244976
  • Телефон #:+389 2 3225 472
  • Факс #:+389 2 3225 472
  • Локација на мапа:Прикажи  070/287-777

  корисничка поддршка