00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Навигација ГАРМИН НУВИ 40 со комплетна европска и македонска мапа


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Garmin Nuvi 40 е ГПС навигатор од најновата(2012) серија на сателитски навигатори од нареномираниот производител GARMIN. Има прегледен дисплеи од 4.3inc (10.9cm) осетлив на допир, гласовна навигација на повеке јазици,асистенција при промена на коловозни ленти,можност за избегнување на преполни патишта,патарини, затворени патишта, индикатор за брзината на движење и ограничувањето на патот,вградена литиумска батерија, вклучено најблиски болници,ресторанти,бензински станици, трговски центри,аеродроми ...... Уредот доаѓа со карта на ЦЕЛА ЕВРОПА + Балканот + Турција
 • Достапност:Има залиха
 • Земја на потекло:Тајван
 • профил на компанијата

  Боки Компјутери

  • Опис на компанијата:Боки Компјутери е команија која што се занимава со увоз и трговија на компјутери и компјутерска галантерија, лаптопи, ГПС навигации, компјутерски мебел, видео надзор, алармни уреди,полнење на тонери, продажба на оригинални и компитабилни тонери и фискални каси. Во склопот на нашата фирма работи и врвен сервис за компјутери и лаптопи.
  • Име на контакт лице:Бошко Јанчев
  • Адреса:1-ви Мај 4-а
  • Поштенски број:2400
  • Град:Струмица , Македонија
  • Телефон #:+389 34 324 435
  • Факс #:+389 34 330 435
  • Година на регистрација:2004
  • Локација на мапа:Прикажи  070/287-777

  за информации и помош при купување