00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Проверка на количина на фреон


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Проверка на количина на фреон на промотивна акција од -50%.
  Задолжителна претходна резервација!
 • профил на компанијата

  Авто клима сервис Климатроник

  • Опис на компанијата:Комплетно решение за вашите авто клими
  • Име на контакт лице:Климатроник
  • Адреса:Светиниколска б.б.
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Телефон #:070212341
  • Локација на мапа:Прикажи  070/287-777

  MarketKonekt информации и помош при купување