00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Моторно масло CASTROL Magnatec Professional A3 10w40 1L

Моторно масло CASTROL Magnatec Professional A3 10w40 1L

Адреса за испорака

Име и презиме (за достава)
Телефонски број за контакт
Улица
Град
Забелешки за достава
Цена со ДДВ:

480 ден.
Количина: -+

Достава:
Плаќање:


* Бесплатна достава

Производот го добивате за 1 до 2 работни дена. Доставата е бесплатна за цела Македонија.

MarketKonekt гарантира 100% заштита на купувачите. Доколку производот не соодвествува на описот нудиме враќање на парите. Прочитајте повеќе.


 • опис на производот
 • мислења од корисници
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Моторно масло CASTROL Magnatec Professional A3 10w40 - Тежина: 1 L
 • Категорија:Моторни масла
 • Достапност:Има залиха
 • Продавач:Никосан-ЈЗ
 • оцени од корисници
  профил на компанијата

  Никосан-ЈЗ

  • Опис на компанијата:Увоз и дистрибуција на резервни делови за автомобили од реномирани фирми од Италија, Германија и Словенија - FLENNOR, Германија: ребрасти, канални, клинести каиси, греачи, брисачи, спони, јабучици - CORAM, Италија: лежишта, затегачи, друг лежишта - METELLI, Италија: цилиндри и пумпи за кочници, пумпи за кумплуг, дискови, добоши - STOPPER, Италија: диск плочки и гуртни - PILENGA, Италија: ламели и потисни плочи - EFFE, Италија: сајли за кумплуг, рачна кочница, километража, гас, саух, хауба - IMPERGOM, Италија: манжетни за зглоб, полуосовина, летва - PTZ, Словенија: бензински и потопни пумпи - AVEL, Словенија: платини, кондензатори, палци, разводни капи, кабли за свекици - ORBITAL, Србија: авто сијалици LUCAS и авто козметика
  • Име на контакт лице:Добревски
  • Адреса:Хо Ши Мин 220-б
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:022640016
  • Телефон #:022640016
  • Факс #:022627340
  • Локација на мапа:Прикажи
  Цена со ДДВ:480 ден.

  Моторно масло CASTROL Magnatec B4 D ...

  Цена со ДДВ:1.900 ден.

  Моторно масло CASTROL Magnatec A3/B ...

  Цена со ДДВ:650 ден.

  Моторно масло CASTROL Magnatec Oe P ...

  Цена со ДДВ:2.470 ден.

  Моторно масло CASTROL Magnatec C3 5 ...

  Цена со ДДВ:780 ден.

  Моторно масло CASTROL Edge 5w30 1L

  Цена со ДДВ:900 ден.

  Моторно масло CASTROL Edge 0w30 1L
  070/287-777

  MarketKonekt информации и помош при купување