00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Liqui Moly Top Tec 4200 5W-30 5L + подарок по избор (спреј, адитив или капа)

Liqui Moly Top Tec 4200 5W-30 5L + подарок по избор (спреј, адитив или капа)

Адреса за испорака

Име и презиме (за достава)
Телефонски број за контакт
Улица
Град
Забелешки за достава
Цена со ДДВ:

3500 ден.
Количина: -+

Достава:
Плаќање:


ОДБЕРИ ПОДАРОК:

* Бесплатна достава

Производот го добивате за 1 до 2 работни дена. Доставата е бесплатна за цела Македонија.

MarketKonekt гарантира 100% заштита на купувачите. Доколку производот не соодвествува на описот нудиме враќање на парите. Прочитајте повеќе.


 • опис на производот
 • мислења од корисници
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Liqui Moly Top Tec 4200 5W-30 5L е синтетичко моторно масло за сите типови на возила. Со подобрена wear-protection формула. Соодветно е и за возила со поголем интервал на промена на маслото.

  + подарок Liqui Moly адитив (одберете едно од следните):
  - Liqui Moly LM-40
  Подмачкува, чисти, отпушта, заштитува и одржува. Отпушта: твртокорни, рѓосани и заглавени завртки. Чисти: скриена нечистотија и остатоци од масло. Заштитува: против 'рѓа и корозија и ги одржува деловите од хром. Може да се употребува за шарки, брави, завртки, рачки, Bowden кабли, автомобилски антени и др.

  - Liqui Moly Injection Cleaner
  Елиминира проблеми со запалување на автомобилот и проблеми со груба работа на моторот. Се грижи за сите делови во системот за ставање гориво и спречува корозија. Го подобрува давањето гас. За сите бензиски возила. Се додава директно во резервоарот. 300мл се доволни за до 70л гориво. Ефектите траат до 2000км.

  - Liqui Moly Engine Flush Plus
  Ги отстанува сите отпадоци од масло при трансмисијата.
  Брзо чистење и продолжување на трансмисиониот живот. Оптимизирање на перформансите на менувачот.

  -Liqui Moly капа
 • Категорија:Моторни масла
 • Достапност:Има залиха
 • Продавач:Аутофилтер
 • оцени од корисници
  профил на компанијата

  Аутофилтер

  • Опис на компанијата:Компанијата Аутофилтер е основана 2003 година како фирма специјализирана за трговија со филтри за автомобилскиот сектор. За кратко време стана почитувана и успешна на домашниот пазар, препознатлива по големиот и квалитетен асортиман на филтри. Нашите купувачи во секое време можеме да ги опслужиме со филтри за сите видови автомобили, камиони, и градежни машини, застапени на нашиот пазар, вклучувајќи ги и најновите модели на возила. Професионалниот, одговорен и коректен однос, како и кавалитетниот избор на артикли придонесе нашите купувачи со голема доверба и задоволство да соработуваат со нашата компанија. Нашата цел во иднина е да ја зголемиме понудата со познати брендови на филтри за да ги задоволиме барањата и очекувањата на нашите клиенти. За заеднички успех Ве покануваме да соработувате со нашата фирма.
  • Име на контакт лице:Petar
  • Адреса:бул.Партизански Одреди 88 лок.22
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Телефон #:00 389 (0) 2 3077988
  • Година на регистрација:2003
  • Локација на мапа:Прикажи
  Цена со ДДВ:2.500 ден.

  Liqui Moly Top TEC 5W-30 4600 5L + ...

  Цена со ДДВ:2.650 ден.

  Liqui Moly Top Tec 4100 5W-40 5L + ...

  Цена со ДДВ:1.800 ден.

  Liqui Moly Super Leichtlauf 10W-40 ...
  070/287-777

  MarketKonekt информации и помош при купување