00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Зимски гуми Sava 205/55R16 91T ESKIMO S3+ MS, со вклучена монтажа, балансирање и нови вентили во нашиот сервис во Скопје

Зимски гуми Sava 205/55R16 91T ESKIMO S3+ MS, со вклучена монтажа, балансирање и нови вентили во нашиот сервис во Скопје

Адреса за испорака

Име и презиме (за достава)
Телефонски број за контакт
Улица
Град
Забелешки за достава
Цена со ДДВ:

3299 ден.
Количина: -+

Достава:
Плаќање:


* Бесплатна достава

Производот го добивате за 1 до 2 работни дена. Доставата е бесплатна за цела Македонија.

MarketKonekt гарантира 100% заштита на купувачите. Доколку производот не соодвествува на описот нудиме враќање на парите. Прочитајте повеќе.


 • опис на производот
 • мислења од корисници
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Напредна зимска гума со одлично зимско потпирање и пократко растојание на сопирање.

  Одличните зимски перформанси на една гума не мора да чинат многу пари. Sava eskimo s3 + задржува цврста врска на возилото по влажни и снежни патишта - една грижа помалку при ниски температури. Овој тип на гума е класифициран со симболот за снегулка за зимска употреба.

  - Сигурна врска со зимски патишта
  - Зависно влажно сопирање
  - Отпорност на аквапланинг
  - Добра километража

  За нарачки во Скопје, гумите се подигнуваат во нашиот сервис во Скопје.
  За сите купувачи е вклучена монтажа и балансирање на гумите и нови вентили во нашиот сервис во Скопје.
 • Достапност:Има залиха
 • Продавач:Транзит
 • оцени од корисници
  профил на компанијата

  Транзит

  • Опис на компанијата:ТРАНЗИТ ДООЕЛ е една од првите фирми во Македонија која се занимава со увоз, дистрибуција и продажба на пневматици на територијата на Македонија. Формирана е во 1993 година и оттогаш е овластен увозник за Македонија на пневматиците од програмата на GOODYEAR групацијата : Goodyear, Dunlop, Fulda, Sava и Debica. Ја нудиме целовкупната програма на патнички, полутеретни и теретни пневматици од оваа групација. Компанијата има 2 магацина за продажба на големо, а во Скопје има и вулканизерски сервис за монтажа на патнички пневматици кој работи во склоп на магацинот, во кој вршиме бесплатна монтажа на гумите купени кај нас. Компанијата има имплементирано ISO9001 сертификат за квалитет во работењето. Нашите вработени се вистински професионалци со долгогодишно искуство во продажбата на пневматици, обучувани во Академијата на Goodyear и секогаш спремни да Ви помогнат во вистинскиот избор на пневматици за вашите возила. Брендовите на пневматици кои ги застапуваме се меѓу најквалитетните, изработени со врвна технологија, постојано се тестираат и доусовршуваат, а на нашиот пазар се присутни и докажани долги години. Ви стоиме на располагање за било какви информации околу пневматиците и нашата компанија.
  • Име на контакт лице:Горан, Делчо
  • Адреса:ул.800 б.б., Индустриска
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:075456284
  • Телефон #:075456284
  • Факс #:02 3117010
  • Година на регистрација:1993
  • Локација на мапа:Прикажи
  Цена со ДДВ:2.890 ден.

  Зимски гуми Sava 195/65R15 91T ESKI ...

  Цена со ДДВ:3.099 ден.

  Зимски гуми Sava 185/60R15 84T ESKI ...

  Цена со ДДВ:2.590 ден.

  Зимски гуми Sava 175/65R14 82T ESKI ...

  Цена со ДДВ:2.290 ден.

  Зимски гуми Sava 155/70R13 75T ESKI ...

  25%заштеда
  Цена со ДДВ:3.930 ден. 2.948 ден.

  Зимска гума Sava Eskimo S3 195/65 R ...

  25%заштеда
  Цена со ДДВ:3.840 ден. 2.880 ден.

  Зимска гума Sava Eskimo S3+ 185/65 ...
  070/287-777

  корисничка поддршка