00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

ПЕЛЕТ СОБЕН КОТЕЛ


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:oplovodne pelet sobne peći CentroPelet ZV18-30 modernog su dizajna, visoke učinkovitosti te imaju veliko staklo koje doprinosi većem ugođaju u prostoriji.Čelične su konstrukcije te su namijenjenje loženju drvenim peletima. Daljinski upravljač te mogućnost tjednog programiranja rada peći pružaju potpuni komfor kombinacije toplozračnog i toplovodnog grijanja.
 • Продавач:Феротерм
 • Земја на потекло:Хрватска
 • Гаранција:2 години
 • профил на компанијата

  Феротерм

  • Опис на компанијата:Феротерм e компанија која нуди опрема за греење и соларни системи и колектори. Феротерм располага со сопствен деловен простор и продавница, како и лесен товарен транспорт за доставување роба до добавувачите. За сите наши производи имаме обезбедено сервис и резервни делови, а нудиме и помош при проектирање и инженеринг на секакви видови инсталации од областа на греење и климатизација. Наша мисија е постојано задоволување на инвеститорите и клиентите/купувачите нудејќи им производи и услуги согласно прифатените стандарди и бараниот квалитет, преку соработка со партнерите од својата дејност која придонесува за корист на сите страни, со овозможување на мотивирачка работа и соодветни услови за работа на своите вработени. Партнерите со кои заеднички работиме се: CENTROMETAL, WAILLANT, HERTZ, GLOBAL, CALEFFI, GRUNDFOS, FERRO, ELBI, THERMOFLUX, ECOFLAM и други. Целта на нашата компанија е со горенаведените брендови да носиме топлина во вашиот дом.
  • Име на контакт лице:Vedat
  • Адреса:с.Боговиње
  • Поштенски број:1220
  • Град:Тетово , Македонија
  • Мобилен #:070949989
  • Телефон #:044522988
  • Година на регистрација:1999
  • Број на вработени:5
  • Локација на мапа:Прикажи  070/287-777

  MarketKonekt корисничка поддршка