00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Rohnson R534 Nutri Vita

42%заштеда

Rohnson R534 Nutri Vita

Адреса за испорака

Име и презиме (за достава)
Телефонски број за контакт
Улица
Град
Забелешки за достава
Цена со ДДВ:

6990.0 ден. 3990 ден.
Количина: -+

Достава:
Плаќање:


* Бесплатна достава за цела Македонија

Производот го добивате за 1 до 2 работни дена. Доставата е бесплатна за цела Македонија.

MarketKonekt гарантира 100% заштита на купувачите. Доколку производот не соодвествува на описот нудиме враќање на парите. Прочитајте повеќе.


 • опис на производот
 • мислења од корисници
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:1. Еден мал сад (450 мл) и 2 големи ( 1000 мл), моќност 1000 W
  2. Moжност за избор на брзини: мала брзина (12 илјади вртежи во минута), пулс копчето, голема брзина (20 илјади вртежи во минута)
  3. Сечила за мелење и сечење
  4. Додатоци
  - база
  - капак
  - нож со четири крака
  - рамен нож

  1. Сад голем
  2. Ножеви за сечење
  3. База на сечилата
  4. База со мотор
  5. Мал сад
  6. База на сечилата
  7. Капак мал
  8. Капаче
  9. Капак за пиење
  10. Главен капак
  11. Панел за копчињата
 • Продавач:Крусел
 • Гаранција:1 година
 • оцени од корисници
  профил на компанијата

  Крусел

  • Опис на компанијата:Крусел Дооел Скопје е компанија формирана 1992 година, првенствено како продавница за техничка стока. Во 2002 година Крусел Дооел започна со самостоен увоз на апарати за домаќинство и стана овласен увозник и дистрибутер на реномираните брендови Rohnson, GRUNDIG, Laica, Hair Majesty, Fagor, Moser, Emide, а последнава година и на Honeywell, Duracraft и Cloer. Нашата дејност опфаќа продажба на големо и мало на кујнски апарати, апарати за лична нега, грејни тела и апарати за ладење итн.
  • Име на контакт лице:Krusel
  • Адреса:Борис Трајковски 86а
  • Град:Скопје , Македонија
  • Телефон #:022520999
  • Локација на мапа:Прикажи
  Цена со ДДВ:/39.900 ден.

  Vitamix® 5200

  Цена со ДДВ:/46.200 ден.

  Vitamix® 5200 Super

  Цена со ДДВ:/52.500 ден.

  Vitamix® 5200 DeLuxe

  Цена со ДДВ:/1.590 ден.

  Сет за пица за 4 лица

  Цена со ДДВ:/15.960 ден.

  Блендер - OmniBlender V

  Цена со ДДВ:/1.980 ден.

  Нож за сечење,комплет од 6 ножеви з ...
  02/3177-888

  за информации и помош при купување