00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Grundig Миксер HM 5040 + Rohnson Електричен бокал R 751

18%заштеда

Grundig Миксер HM 5040 + Rohnson Електричен бокал R 751

Адреса за испорака

Име и презиме (за достава)
Телефонски број за контакт
Улица
Град
Забелешки за достава
Цена со ДДВ:

2690.0 ден. 2200 ден.
Количина: -+

Достава:
Плаќање:


* Бесплатна достава

Производот го добивате за 1 до 2 работни дена. Доставата е бесплатна за цела Македонија.

MarketKonekt гарантира 100% заштита на купувачите. Доколку производот не соодвествува на описот нудиме враќање на парите. Прочитајте повеќе.


 • опис на производот
 • мислења од корисници
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Тежина 750.0 гр.
  Grundig Миксер HM 5040

  Black Line серија
  Моќност: 300W
  Степен на работа: пет брзини на работа + турбо опција
  Копче за отпуштање на маталките
  Маталкиза нормално матење и за тесто
  Рачка: гумирана
  Боја: црно - сребрена
  Гаранција: 12 месеци

  +

  Rohnson Електричен бокал R 751

  Електричен бокал за вода
  Капацитет: 0,9L
  Моќност: 1300 W
  ON/OFF светлечки индикатор
  Индикатор за ниво на вода
  Заштита од прегревање и работење на суво
  Автоматско исклучување
  Безжична 360 степени ротациона база
  Грејниот елемент е заштитен со нерѓосувачки челик
  Складирање на кабел
 • Достапност:Има залиха
 • Продавач:Крусел
 • Гаранција:1 година
 • Минимална количина за нарачка:1
 • оцени од корисници
  профил на компанијата

  Крусел

  • Опис на компанијата:Крусел Дооел Скопје е компанија формирана 1992 година, првенствено како продавница за техничка стока. Во 2002 година Крусел Дооел започна со самостоен увоз на апарати за домаќинство и стана овласен увозник и дистрибутер на реномираните брендови ISKRA, Rohnson, GRUNDIG, Laica, Fagor, Moser, Emide,. Нашата дејност опфаќа продажба на големо и мало рачен алат, гарден програма, електричен алат, продажба на кујнски апарати, апарати за лична нега, грејни тела и апарати за ладење итн.
  • Име на контакт лице:Кристина
  • Адреса:Борис Трајковски 86а
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:+38978238820
  • Телефон #:022520999
  • Година на регистрација:1992
  • Број на вработени:14
  • Локација на мапа:Прикажи
  23%заштеда
  Цена со ДДВ:1.690 ден. 1.299 ден.

  МИКСЕР GRUNDIG HM 5040

  20%заштеда
  Цена со ДДВ:999 ден. 799 ден.

  Електричен бокал за вода Rohnson R- ...

  Цена со ДДВ:3.699 ден.

  Нутриблендер Vitablend со ПОДАРОК 2 ...
  070/287-777

  MarketKonekt информации и помош при купување