00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

калорифер Iskra FH 06

калорифер Iskra FH 06

Адреса за испорака

Име и презиме (за достава)
Телефонски број за контакт
Улица
Град
Забелешки за достава
Цена со ДДВ:

999 ден.
Количина: -+

Достава:
Плаќање:


* Бесплатна достава

Производот го добивате за 1 до 2 работни дена. Доставата е бесплатна за цела Македонија.

MarketKonekt гарантира 100% заштита на купувачите. Доколку производот не соодвествува на описот нудиме враќање на парите. Прочитајте повеќе.


 • опис на производот
 • мислења од корисници
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Калориферот има две различни оперативни опции, имено моќност од 1000W и моќност од 2000W.

  Се одликува со три функции за ликвидација кои го испуштаат ладниот, топол и топол воздух. Калориферот е способен за автоматско одржување на температурата, а заради сигурност, тоа е обезбедено со заштита од прегревање и заштита од преоптоварување.

  На калорифер има удобна рачка за носење која овозможува лесен транспорт на грејачот од просторијата до просторот каде што е потребен.

  Термостатот овозможува контрола и информации за моменталната температура и работата на разменувачот на топлина.

  Напон: 220V-240V ~ 50 / 60Hz

  Моќност: 2100W
  2 греење: моќ 1: 1000W / моќ 2: 2000W
  3 функции на дува: ладно, топло, топло
  Заштита од топлина: автоматски
  Безбедност: заштита од прегревање / заштита од превртување
  Термостат: Да
  Носечка рачка: Да
 • Достапност:Има залиха
 • Продавач:Крусел
 • Земја на потекло:Словенија
 • Гаранција:1 година
 • Минимална количина за нарачка:1
 • оцени од корисници
  профил на компанијата

  Крусел

  • Опис на компанијата:Крусел Дооел Скопје е компанија формирана 1992 година, првенствено како продавница за техничка стока. Во 2002 година Крусел Дооел започна со самостоен увоз на апарати за домаќинство и стана овласен увозник и дистрибутер на реномираните брендови ISKRA, Rohnson, GRUNDIG, Laica, Fagor, Moser, Emide,. Нашата дејност опфаќа продажба на големо и мало рачен алат, гарден програма, електричен алат, продажба на кујнски апарати, апарати за лична нега, грејни тела и апарати за ладење итн.
  • Име на контакт лице:Кристина
  • Адреса:Борис Трајковски 86а
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:+38978238820
  • Телефон #:022520999
  • Година на регистрација:1992
  • Број на вработени:14
  • Локација на мапа:Прикажи
  Цена со ДДВ:1.399 ден.

  Калолифер Iskra FH105
  070/287-777

  MarketKonekt корисничка поддршка