00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Цевни регистри за во бањa


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Изработен од челичен лим. Ширина: 400, Висина: 690. Бела боја. Бренд EnKo, од турско производство. Наменет за топловодно греење, без свој грејач.
 • Достапност:Има залиха
 • Земја на потекло:Турција
 • профил на компанијата

  Вентил Трејд Интернационал

  • Опис на компанијата:Фирмата Вентил Трејд Интернационал дооел, е основана далечната 1998 година во Скопје, Македонија. Вентил Трејд Интернационал се занимава со трговија, инжинеринг и проектирање од областа на греење, водовод, климатизација, индустрски програм на сите видови вентили и цевки и соларни системи. Вентил Трејд Интернационал е ексклузивен претставник на повеке светски Брендови за Македонија. Нашата фирма организира редовна едукација на вработените, монтерите за централно греење и нашите деловни партнери. Ние сме редовни учесници на најголемиот саем Технома во Македонија. Фирмата поседува сопствени деловни простории, сопствен магацин и три товарни возила за транспорт на производи. Сите наши производи поседуваат атести за квалитет од европско потекло и мегународна гаранција. Единствено наше мото е задоволни корисници и топли домови.
  • Име на контакт лице:Ема
  • Адреса:Првомајска б.б.
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Телефон #:022700210
  • Факс #:022700212
  • Локација на мапа:Прикажи  022700210

  корисничка поддршка