00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Електрична моторна пила Iskra SF7J112(D)-4

Електрична моторна пила Iskra SF7J112(D)-4

Адреса за испорака

Име и презиме (за достава)
Телефонски број за контакт
Улица
Град
Забелешки за достава
Цена со ДДВ:

5990 ден.
Количина: -+

Достава:
Плаќање:


* Бесплатна достава

Производот го добивате за 1 до 2 работни дена. Доставата е бесплатна за цела Македонија.

MarketKonekt гарантира 100% заштита на купувачите. Доколку производот не соодвествува на описот нудиме враќање на парите. Прочитајте повеќе.


 • опис на производот
 • мислења од корисници
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Електрична моторна пила
  - Работи на напон од 230-240 V ~ 50Hz
  - 2000 W Јачина на моторот
  - 7000 Вртежи во минута макс.
  - 12 m/s брзина на ланецот
  - 251 ml резервоар за моторно масло
  - 406 mm (16") големина на меч
  - 112 dB(A) бучавост
  - 4,9 kg тежина
 • Достапност:Има залиха
 • Продавач:Крусел
 • Земја на потекло:Словенија
 • Гаранција:1 година
 • Минимална количина за нарачка:1
 • оцени од корисници
  профил на компанијата

  Крусел

  • Опис на компанијата:Крусел Дооел Скопје е компанија формирана 1992 година, првенствено како продавница за техничка стока. Во 2002 година Крусел Дооел започна со самостоен увоз на апарати за домаќинство и стана овласен увозник и дистрибутер на реномираните брендови ISKRA, Rohnson, GRUNDIG, Laica, Fagor, Moser, Emide,. Нашата дејност опфаќа продажба на големо и мало рачен алат, гарден програма, електричен алат, продажба на кујнски апарати, апарати за лична нега, грејни тела и апарати за ладење итн.
  • Име на контакт лице:Кристина
  • Адреса:Борис Трајковски 86а
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:+38978238820
  • Телефон #:022520999
  • Година на регистрација:1992
  • Број на вработени:14
  • Локација на мапа:Прикажи
  18%заштеда
  Цена со ДДВ:10.298 ден. 8.444 ден.

  Iskra Моторна пила PN4600-6 +Iskra ...

  10%заштеда
  Цена со ДДВ:9.990 ден. 8.991 ден.

  Бензинска моторна пила Iskra PN 580 ...
  070/287-777

  MarketKonekt корисничка поддршка