00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Бензинска моторна пила Iskra PN 5800-4

Бензинска моторна пила Iskra PN 5800-4

Адреса за испорака

Име и презиме (за достава)
Телефонски број за контакт
Улица
Град
Забелешки за достава
Цена со ДДВ:

9990 ден.
Количина: -+

Достава:
Плаќање:


* Бесплатна достава

Производот го добивате за 1 до 2 работни дена. Доставата е бесплатна за цела Македонија.

MarketKonekt гарантира 100% заштита на купувачите. Доколку производот не соодвествува на описот нудиме враќање на парите. Прочитајте повеќе.


 • опис на производот
 • мислења од корисници
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Бензиска моторна пила

  - 54 cm3 зафатнина на моторот ;
  - Номинална излезна моќност: 2.2 kW ;
  - Тип на мотор: двотактен ;
  - Воздушно ладење на моторот ;
  - 3000 вртежи во мин. при слободен тек ;
  - 550 ml резервоар за гориво ;
  - 260 ml резервоар за моторно масло ;
  - 508 mm (20") должина на меч ;
  - Погонски чекор: 8.255 mm (.325") ;
  - 5,4 kg тежина ;

  #Гарден програма

 • Достапност:Контакт
 • Продавач:Крусел
 • Земја на потекло:Словенија
 • Гаранција:2 години
 • Минимална количина за нарачка:1
 • оцени од корисници
  профил на компанијата

  Крусел

  • Опис на компанијата:Крусел Дооел Скопје е компанија формирана 1992 година, првенствено како продавница за техничка стока. Во 2002 година Крусел Дооел започна со самостоен увоз на апарати за домаќинство и стана овласен увозник и дистрибутер на реномираните брендови ISKRA, Rohnson, GRUNDIG, Laica, Fagor, Moser, Emide,. Нашата дејност опфаќа продажба на големо и мало рачен алат, гарден програма, електричен алат, продажба на кујнски апарати, апарати за лична нега, грејни тела и апарати за ладење итн.
  • Име на контакт лице:Кристина
  • Адреса:Борис Трајковски 86а
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:+38978238820
  • Телефон #:022520999
  • Година на регистрација:1992
  • Број на вработени:14
  • Локација на мапа:Прикажи
  Цена со ДДВ:8.590 ден.

  Бензинска моторна пила Iskra PN 520 ...

  Цена со ДДВ:8.499 ден.

  Iskra PN4600-6 16" Моторна пила

  Цена со ДДВ:6.990 ден.

  Моторна пила Iskra PN2500-2A
  070/287-777

  корисничка поддршка