00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Iskra Ударна дупчалка Z1J-13 (DB5307) + Сет Штрафцигери ERO HTS-6

22%заштеда

Iskra Ударна дупчалка Z1J-13 (DB5307) + Сет Штрафцигери ERO HTS-6

Адреса за испорака

Име и презиме (за достава)
Телефонски број за контакт
Улица
Град
Забелешки за достава
Цена со ДДВ:

2189.0 ден. 1699 ден.
Количина: -+

Достава:
Плаќање:


* Бесплатна достава

Производот го добивате за 1 до 2 работни дена. Доставата е бесплатна за цела Македонија.

MarketKonekt гарантира 100% заштита на купувачите. Доколку производот не соодвествува на описот нудиме враќање на парите. Прочитајте повеќе.


 • опис на производот
 • мислења од корисници
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Тежина 2450.0 гр.
  Iskra Ударна дупчалка Z1J-13 (DB5307)

  Тежина 2030.0 гр.
  Напон: 220-240V ~ 50Hz
  Моќност : 600W
  Вртежи : 0-3000 врт / мин
  Променлив футер: Ø 1,5 - 13 mm
  Променлива брзина
  Две насоки на вртење
  Додатна рачка
  Мерач на длабина
  Дупчење на :
  -железо : 13 mm
  -бетон : 16 mm
  -дрво: 25 mm
  Должина на кабел: 1.8 m
  Димензии на пакувањето (во mm) : 240 (В ) x 263 ( Ш) x 70 (Д)
  Гаранција: 12 месеци

  +

  Iskra Сет Штрафцигери ERO HTS-6

  Тежина 370.0 гр.
  Магнетна глава
  Материјал: Хром-Ванадиум челик
  Доаѓа со мала сталажа вградлива во ѕид

  Видови штрафцигери:
  - PH (+) Крст
  1x100mm / 1x125mm / 2x150mm
  - SL (-) Минус
  3x75mm / 4x100mm / 5x150mm
 • Достапност:Има залиха
 • Продавач:Крусел
 • Гаранција:1 година
 • Минимална количина за нарачка:1
 • оцени од корисници
  профил на компанијата

  Крусел

  • Опис на компанијата:Крусел Дооел Скопје е компанија формирана 1992 година, првенствено како продавница за техничка стока. Во 2002 година Крусел Дооел започна со самостоен увоз на апарати за домаќинство и стана овласен увозник и дистрибутер на реномираните брендови ISKRA, Rohnson, GRUNDIG, Laica, Fagor, Moser, Emide,. Нашата дејност опфаќа продажба на големо и мало рачен алат, гарден програма, електричен алат, продажба на кујнски апарати, апарати за лична нега, грејни тела и апарати за ладење итн.
  • Име на контакт лице:Кристина
  • Адреса:Борис Трајковски 86а
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:+38978238820
  • Телефон #:022520999
  • Година на регистрација:1992
  • Број на вработени:14
  • Локација на мапа:Прикажи
  26%заштеда
  Цена со ДДВ:2.300 ден. 1.699 ден.

  ISKRA Ударна дупчалка 500, GX-E1004 ...

  Цена со ДДВ:399 ден.

  Iskra Сет штрафцигери ERO HTS-6

  Цена со ДДВ:559 ден.

  Iskra ERO HTS-8

  16%заштеда
  Цена со ДДВ:840 ден. 699 ден.

  Сет штрафцигери Iskra ERO HTS-18

  10%заштеда
  Цена со ДДВ:1.999 ден. 1.799 ден.

  Iskra Ударна дупчалка 600 W
  070/287-777

  MarketKonekt информации и помош при купување