00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Iskra Батериска Штрафилица ML-CD 92-144 + Убодна пила GX-JS004A

29%заштеда

Iskra Батериска Штрафилица ML-CD 92-144 + Убодна пила GX-JS004A

Адреса за испорака

Име и презиме (за достава)
Телефонски број за контакт
Улица
Град
Забелешки за достава
Цена со ДДВ:

5698.0 ден. 3999 ден.
Количина: -+

Достава:
Плаќање:


* Бесплатна достава за цела Македонија

Производот го добивате за 1 до 2 работни дена. Доставата е бесплатна за цела Македонија.

MarketKonekt гарантира 100% заштита на купувачите. Доколку производот не соодвествува на описот нудиме враќање на парите. Прочитајте повеќе.


 • опис на производот
 • мислења од корисници
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Iskra Батериска Штрафилица ML-CD 92-144

  Тежина 1030.0 гр.
  Напон: 14.4V
  Батерија: Li-ion (1,5A)
  Вртежи: 700 / min-1
  Вртежен момент: 15 Nm
  Брзини: 21
  LED сијалица
  Самозатезна глава: ø 10 mm (максимум)
  Капацитет на дупчење:
  16 mm (дрво)
  6 mm (железо)
  Димензии на пакување (во мм): 242 (в) x 196,5 (ш) x 73 (д)
  Гаранција: 12 месеци

  +

  Iskra Убодна пила GX-JS004A

  Тежина 2100.0 гр.
  Моќност: 600 W
  Подесувања за брзина: 3
  Вртежи: 3000 rpm
  Подесувачки агол на сечење: до 45 степени
  Кабел: 1,8 m
  Гаранција: 12 месеци
 • Достапност:Има залиха
 • Продавач:Крусел
 • Гаранција:1 година
 • Минимална количина за нарачка:1
 • оцени од корисници
  профил на компанијата

  Крусел

  • Опис на компанијата:Крусел Дооел Скопје е компанија формирана 1992 година, првенствено како продавница за техничка стока. Во 2002 година Крусел Дооел започна со самостоен увоз на апарати за домаќинство и стана овласен увозник и дистрибутер на реномираните брендови ISKRA, Rohnson, GRUNDIG, Laica, Fagor, Moser, Emide,. Нашата дејност опфаќа продажба на големо и мало рачен алат, гарден програма, електричен алат, продажба на кујнски апарати, апарати за лична нега, грејни тела и апарати за ладење итн.
  • Име на контакт лице:Кристина
  • Адреса:Борис Трајковски 86а
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:+38978238820
  • Телефон #:022520999
  • Година на регистрација:1992
  • Број на вработени:14
  • Локација на мапа:Прикажи
  7%заштеда
  Цена со ДДВ:3.690 ден. 3.399 ден.

  Iskra Батериска штрафилица ML-CD92- ...

  22%заштеда
  Цена со ДДВ:10.298 ден. 7.999 ден.

  Iskra Моторна пила PN4600-6 +Iskra ...

  21%заштеда
  Цена со ДДВ:2.790 ден. 2.190 ден.

  Убодна пила Iskra 600 W

  11%заштеда
  Цена со ДДВ:7.890 ден. 6.999 ден.

  Iskra Батериска пила за сечење гран ...
  070/287-777

  за информации и помош при купување