00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Бормашина Iskra 710 W

24%заштеда

Бормашина Iskra 710 W

Адреса за испорака

Име и презиме (за достава)
Телефонски број за контакт
Улица
Град
Забелешки за достава
Цена со ДДВ:

2490.0 ден. 1892 ден.
Количина: -+

Достава:
Плаќање:


* Бесплатна достава

Производот го добивате за 1 до 2 работни дена. Доставата е бесплатна за цела Македонија.

MarketKonekt гарантира 100% заштита на купувачите. Доколку производот не соодвествува на описот нудиме враќање на парите. Прочитајте повеќе.


 • опис на производот
 • мислења од корисници
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Бормашина Iskra Z1JE-KK6-13
  Карактеристики:
  - 710 W јачина
  - 3000 rpm во празен од
  - Променлив и подесив футер од 1,5 до 13 mm
  - Вариабилна брзина и ротација во две насоки
  - Гумирана задна рачка и предна рачка со мерило за длабочина
  - 1,8 m должина на кабелот
  - 2 kg тежина
 • Достапност:Има залиха
 • Продавач:Крусел
 • Земја на потекло:Словенија
 • Гаранција:1 година
 • Минимална количина за нарачка:1
 • оцени од корисници
  профил на компанијата

  Крусел

  • Опис на компанијата:Крусел Дооел Скопје е компанија формирана 1992 година, првенствено како продавница за техничка стока. Во 2002 година Крусел Дооел започна со самостоен увоз на апарати за домаќинство и стана овласен увозник и дистрибутер на реномираните брендови ISKRA, Rohnson, GRUNDIG, Laica, Fagor, Moser, Emide,. Нашата дејност опфаќа продажба на големо и мало рачен алат, гарден програма, електричен алат, продажба на кујнски апарати, апарати за лична нега, грејни тела и апарати за ладење итн.
  • Име на контакт лице:Кристина
  • Адреса:Борис Трајковски 86а
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:+38978238820
  • Телефон #:022520999
  • Година на регистрација:1992
  • Број на вработени:14
  • Локација на мапа:Прикажи
  13%заштеда
  Цена со ДДВ:2.490 ден. 2.166 ден.

  Iskra Z1J DD24 13B Ударна дупчалка ...

  10%заштеда
  Цена со ДДВ:1.999 ден. 1.799 ден.

  Iskra Ударна дупчалка 600 W

  7%заштеда
  Цена со ДДВ:3.690 ден. 3.399 ден.

  Iskra Батериска штрафилица ML-CD92- ...

  33%заштеда
  Цена со ДДВ:5.820 ден. 3.899 ден.

  Хилта Iskra 850 W
  070/287-777

  за информации и помош при купување