00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Аголна брусалка Iskra 600 W

Аголна брусалка Iskra 600 W

Адреса за испорака

Име и презиме (за достава)
Телефонски број за контакт
Улица
Град
Забелешки за достава
Цена со ДДВ:

1899 ден.
Количина: -+

Достава:
Плаќање:


* Бесплатна достава

Производот го добивате за 1 до 2 работни дена. Доставата е бесплатна за цела Македонија.

MarketKonekt гарантира 100% заштита на купувачите. Доколку производот не соодвествува на описот нудиме враќање на парите. Прочитајте повеќе.


 • опис на производот
 • мислења од корисници
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Аголна брусилка Iskra S1M-HF-115-1

  - 600 W јачина ;
  - 11000 rpm во празен од ;
  - 115 mm макс. големина на диск ;
  - М14 големина на браник ;
  - Подесива рачка ;
  - 1,7 kg тежина ;

  - 1 година гаранција
 • Достапност:Има залиха
 • Продавач:Крусел
 • Земја на потекло:Словенија
 • Гаранција:1 година
 • Минимална количина за нарачка:1
 • оцени од корисници
  профил на компанијата

  Крусел

  • Опис на компанијата:Крусел Дооел Скопје е компанија формирана 1992 година, првенствено како продавница за техничка стока. Во 2002 година Крусел Дооел започна со самостоен увоз на апарати за домаќинство и стана овласен увозник и дистрибутер на реномираните брендови ISKRA, Rohnson, GRUNDIG, Laica, Fagor, Moser, Emide,. Нашата дејност опфаќа продажба на големо и мало рачен алат, гарден програма, електричен алат, продажба на кујнски апарати, апарати за лична нега, грејни тела и апарати за ладење итн.
  • Име на контакт лице:Кристина
  • Адреса:Борис Трајковски 86а
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:+38978238820
  • Телефон #:022520999
  • Година на регистрација:1992
  • Број на вработени:14
  • Локација на мапа:Прикажи
  Цена со ДДВ:2.490 ден.

  Iskra Аголна брусилка 900w S1M DD13 ...

  Цена со ДДВ:2.490 ден.

  Iskra GX-AG047 Аголна брусалка 900w

  Цена со ДДВ:3.990 ден.

  Iskra GX AG010 B Аголна брусалка 20 ...
  070/287-777

  корисничка поддршка