00

Login to your profile
New user? | Forgot password?

 • Language

Ѕиден часовник V6-W Ø 50см

Ѕиден часовник V6-W Ø 50см

Address for delivery

First & Last Name (for delivery)
Telephone number for contact
Street
City
Notes for delivery
Price with VAT:

799 MKD
Quantity: -+

Delivery:
Payment:


Choose color:

* Delivery price is 99 MKD

Delivery within 1-2 work days. The price of delivery varies depending on the chosen method of delivery. Click on make an order to get the total price.

MarketKonekt guarantees a 100% protection for the buyers. If the product does not correspond to the presentation we offer a refund. Read more.


 • product description
 • user ratings
 • company profile
product description
 • Sections:
 • Product Description:Материјал: EVA + акрилно стакло
  Дебелина: 1 мм на акрилното стакло
  Напојување 1 * AA батерија ( не е вклучена во пакетот)
 • Availability:In Stock
 • Minimum Order Quantity:1
 • оцени од корисници
  company profile

  Kupi od doma

  • Company introduction:Купи Од Дома е млада компанија која за кратко време стана една од најголемите интернет продавници во Р. Македонија. Нудиме производи од различни категории и секогаш се трудиме да ги обезбедиме најповолните цени за нашите клиенти. Препознаени сме по нашата услуга која вклучува ВРАЌАЊЕ на парите доколку не Ви се допаѓа производот и достава за САМО НЕКОЛКУ ЧАСА доколку сте во Скопје.
  • Contact Person Name:Бојана
  • Address:Sava Kovachevic br.1, vlez 1, stan 2
  • Post Code:1000
  • City:Skopje , Macedonia
  • Cell Phone #:075227744
  • Telephone #:02 2775 055
  • Fax #:///
  • Year registered:2014
  • Total employees:6
  • Anual sales:0
  • Export percentage:0
  • Geo Location:Show
  follow this companycontact sellerall products
  Rating:
  4.8 of 5.0 (4 ratings total)

  Retail Price - VAT Included:1.199 MKD

  Ѕиден часовник V6-W Ø 110см

  20%save
  Retail Price - VAT Included:999 MKD 799 MKD

  Ѕиден часовник V1 W Ø 50см

  Retail Price - VAT Included:799 MKD

  Ѕиден часовник V1-W Ø 50см

  Retail Price - VAT Included:799 MKD

  Ѕиден часовник V3-W Ø 50см

  Retail Price - VAT Included:799 MKD

  Ѕиден часовник V2 W Ø 50см

  40%save
  Retail Price - VAT Included:999 MKD 599 MKD

  Ѕиден часовник V4-B Ø 50см
  070/287-777

  shopping assistance