00

Login to your profile
New user? | Forgot password?

 • Language

Push Up Pro – Ротирачки рачки за склекови

42%save

Push Up Pro – Ротирачки рачки за склекови

Address for delivery

First & Last Name (for delivery)
Telephone number for contact
Street
City
Notes for delivery
Price with VAT:

699.0 MKD 399 MKD
Quantity: -+

Delivery:
Payment:


* Delivery price is 99 MKD

Delivery within 1-2 work days. The price of delivery varies depending on the chosen method of delivery. Click on make an order to get the total price.

MarketKonekt guarantees a 100% protection for the buyers. If the product does not correspond to the presentation we offer a refund. Read more.


 • product description
 • user ratings
 • company profile
product description
 • Product Description:Со користење на ротирачките рачки ќе успеете да ги зајакнете и обликувате вашите мускили во пределот на градите, рацете, рамењата, грбот и стомачните! Со секојдевна употреба од барем 30 минути дневно Ви ветуваме дека ќе заприметите разлика во првите 10 дена. Push Up Pro се лесни и преносливи соврѓени за дома или за на работа, може да ги користите секаде.

  Зошто ротирачките рачки се подобри од обичните склекови?
  - Рачките се специјлно изградени за да не има притисок врз вашите зглобови, за разлика од обичниот склек каде што зглобот е притиснат и превиткан.
  - Имаат ротирачка опција што нуди различен фокус на мускулите
  - Со ротирачките рачки склекот е подлабок односно е за 60% поефикасно влијае врз мускулите.
 • Minimum Order Quantity:1
 • оцени од корисници
  company profile

  Kupi od doma

  • Company introduction:Купи Од Дома е млада компанија која за кратко време стана една од најголемите интернет продавници во Р. Македонија. Нудиме производи од различни категории и секогаш се трудиме да ги обезбедиме најповолните цени за нашите клиенти. Препознаени сме по нашата услуга која вклучува ВРАЌАЊЕ на парите доколку не Ви се допаѓа производот и достава за САМО НЕКОЛКУ ЧАСА доколку сте во Скопје.
  • Contact Person Name:Бојана
  • Address:Sava Kovachevic br.1, vlez 1, stan 2
  • Post Code:1000
  • City:Skopje , Macedonia
  • Cell Phone #:075227744
  • Telephone #:02 2775 055
  • Fax #:///
  • Year registered:2014
  • Total employees:6
  • Anual sales:0
  • Export percentage:0
  • Geo Location:Show
  follow this companycontact sellerall products
  Rating:
  4.8 of 5.0 (4 ratings total)
  070/287-777

  shopping assistance