00

Login to your profile
New user? | Forgot password?

 • Language

Pilates Deluxe - Пренослив Пилатес сет за вежбање

50%save

Pilates Deluxe - Пренослив Пилатес сет за вежбање

Address for delivery

First & Last Name (for delivery)
Telephone number for contact
Street
City
Notes for delivery
Price with VAT:

999.0 MKD 499 MKD
Quantity: -+

Delivery:
Payment:


* Delivery price is 99 MKD

Delivery within 1-2 work days. The price of delivery varies depending on the chosen method of delivery. Click on make an order to get the total price.

MarketKonekt guarantees a 100% protection for the buyers. If the product does not correspond to the presentation we offer a refund. Read more.


 • product description
 • user ratings
 • company profile
product description
 • Product Description:Преносливиот пилатес сет е совршена алатка која ќе ви поможи да го зацврстнете и затегнете целото тело, од сега без премногу опрема, лесно и преносливо секаде може да ги вежбате вашите омилени вежби и да имате здраво тело!

  Што добивате во пакетот? 1х пилатес сет, 1х упатство со вежби за пилатес сетот и ПОДАРОК DVD со 60 минутен тренинзи и најразлични вежби и совети!
 • Minimum Order Quantity:1
 • оцени од корисници
  company profile

  Kupi od doma

  • Company introduction:Купи Од Дома е млада компанија која за кратко време стана една од најголемите интернет продавници во Р. Македонија. Нудиме производи од различни категории и секогаш се трудиме да ги обезбедиме најповолните цени за нашите клиенти. Препознаени сме по нашата услуга која вклучува ВРАЌАЊЕ на парите доколку не Ви се допаѓа производот и достава за САМО НЕКОЛКУ ЧАСА доколку сте во Скопје.
  • Contact Person Name:Бојана
  • Address:Sava Kovachevic br.1, vlez 1, stan 2
  • Post Code:1000
  • City:Skopje , Macedonia
  • Cell Phone #:075227744
  • Telephone #:02 2775 055
  • Fax #:///
  • Year registered:2014
  • Total employees:6
  • Anual sales:0
  • Export percentage:0
  • Geo Location:Show
  follow this companycontact sellerall products
  Rating:
  4.7 of 5.0 (3 ratings total)

  45%save
  Retail Price - VAT Included:1.648 MKD 898 MKD

  Јога сет, Pilates Deluxe + подлога

  38%save
  Retail Price - VAT Included:649 MKD 399 MKD

  Јога подлога за вежби
  070/287-777

  shopping assistance