00

Login to your profile
New user? | Forgot password?

 • Language

Door Gym Xtreme – Напредно вратило за врата

27%save

Door Gym Xtreme – Напредно вратило за врата

Address for delivery

First & Last Name (for delivery)
Telephone number for contact
Street
City
Notes for delivery
Price with VAT:

1799.0 MKD 1299 MKD
Quantity: -+

Delivery:
Payment:


* Delivery price is 99 MKD

Delivery within 1-2 work days. The price of delivery varies depending on the chosen method of delivery. Click on make an order to get the total price.

MarketKonekt guarantees a 100% protection for the buyers. If the product does not correspond to the presentation we offer a refund. Read more.


 • product description
 • user ratings
 • company profile
product description
 • Product Description:Door Gym Xtreme е ефикасна справа за вежбање што се користи за кревање на вратило (монтирано на врата), правење напредни склекови и стомачни вежби. Одговара на врати од 60 до 81 цм ширина и нуди поддршка до 125 килограми.

  Справата со своите 12 различни места за фаќање ни дава огромна варијација на различни вежби, таргетирање различни мускули и мускулни групи на вашето тело.

  Иако овој продукт е тестиран и направен да има што помал ризик од повреда, ризикот сепак постои затоа користете го внимателни и според упатствата.
  - Не е наменет за нишање
  - Не е наменет за висење со нозе
  - Не е наменет за тежина над 125 килограми
  - Внимателно проверете ја стабилноста на вашата врата пред да го користите
  - Деца под 18 години да го користат производот со присуство на возрасен
 • Seller:OutletON
 • Minimum Order Quantity:1
 • оцени од корисници
  company profile

  OutletON

  • Company introduction:OutletON (Купи Од Дома) е млада компанија која за кратко време стана една од најголемите интернет продавници во Р. Македонија. Нудиме производи од различни категории и секогаш се трудиме да ги обезбедиме најповолните цени за нашите клиенти. Препознаени сме по нашата услуга која вклучува ВРАЌАЊЕ на парите доколку не Ви се допаѓа производот.
  • Contact Person Name:Емилија
  • Address:ул. Антон Попов бр.33 лок.1
  • Post Code:1000
  • City:Skopje , Macedonia
  • Cell Phone #:075 22 77 44
  • Telephone #:075 22 77 44
  • Fax #:///
  • Year registered:2014
  • Total employees:20
  • Anual sales:0
  • Export percentage:0
  • Geo Location:Show
  follow this companycontact sellerall products
  Rating:
  4.8 of 5.0 (6 ratings total)

  30%save
  Retail Price - VAT Included:999 MKD 699 MKD

  Revoflex Xtreme
  070/287-777

  shopping assistance