00

Login to your profile
New user? | Forgot password?

 • Language

MaxPuls Сеф 4621

MaxPuls Сеф 4621

Address for delivery

First & Last Name (for delivery)
Telephone number for contact
Street
City
Notes for delivery
Price with VAT:

3399 MKD
Quantity: -+

Delivery:
Payment:


* Free Delivery

Delivery within 1-2 work days. Free delivery for Macedonia.

MarketKonekt guarantees a 100% protection for the buyers. If the product does not correspond to the presentation we offer a refund. Read more.


 • product description
 • user ratings
 • company profile
product description
 • Product Description:Тежина 10000.0 гр.
  Димензии: 200х310х200 мм (12,4цм3)

  Сефот има дигитален екран со тастатура која може да се програмира употребувајќи ги од 1 до 8 бројките,. Се заклучува ако се внесе неколку пати погрешен код и мора да се отклучи со клуч. Имаат можност за заштрафување во ѕид.
 • Category:Safes
 • Availability:In Stock
 • оцени од корисници
  company profile

  Kupi od doma

  • Company introduction:OutletON (Купи Од Дома) е млада компанија која за кратко време стана една од најголемите интернет продавници во Р. Македонија. Нудиме производи од различни категории и секогаш се трудиме да ги обезбедиме најповолните цени за нашите клиенти. Препознаени сме по нашата услуга која вклучува ВРАЌАЊЕ на парите доколку не Ви се допаѓа производот.
  • Contact Person Name:Емилија
  • Address:ул. Антон Попов бр.33 лок.1
  • Post Code:1000
  • City:Skopje , Macedonia
  • Cell Phone #:075 22 77 44
  • Telephone #:075 22 77 44
  • Fax #:///
  • Year registered:2014
  • Total employees:20
  • Anual sales:0
  • Export percentage:0
  • Geo Location:Show
  follow this companycontact sellerall products
  Rating:
  4.8 of 5.0 (6 ratings total)

  Retail Price - VAT Included:5.599 MKD

  MaxPuls Сеф 4618

  Retail Price - VAT Included:6.299 MKD

  MaxPuls Сеф 4619

  Retail Price - VAT Included:1.999 MKD

  MaxPuls Сеф 4621

  Retail Price - VAT Included:8.599 MKD

  MaxPuls Сеф 4620
  070/287-777

  shopping assistance