00

Login to your profile
New user? | Forgot password?

 • Language

Прочистувач на воздух - Mi Air Purifier 2

20%save

Прочистувач на воздух - Mi Air Purifier 2

Address for delivery

First & Last Name (for delivery)
Telephone number for contact
Street
City
Notes for delivery
Price with VAT:

14990.0 MKD 11990 MKD
Quantity: -+

Delivery:
Payment:


* Free Delivery

Delivery within 1-2 work days. Free delivery for Macedonia.

MarketKonekt guarantees a 100% protection for the buyers. If the product does not correspond to the presentation we offer a refund. Read more.


 • product description
 • user ratings
 • company profile
product description
 • Product Description:Тежина 4800.0 гр.

  Трослоен филтер

  Филтерот се состои од 3 нивоа на филтрација создадени од Toray EPA филтер и активен јаглен. Прочистува ПМ 2.5, ПМ 0.3 до 0.5, полен, прашина, честички, човечки и животински влакна.

  Smart уред

  Апликацијата Mi Home овозможува да го надгледувате квалитетот на воздух во Вашиот дом директно од телефон во секое време и да го користете Вашиот телефон како далечинско за вклучување, исклучување и префрлување на различен режим според моменталните потреби. Дополнително уредот Ви овозможува да ја измерите загаденоста, влажноста и температурата на воздухот во Вашиот дом. Уредот сам препознава кога треба да се уклучи и исклучи за да го одржува воздухот секогаш чист и свеж.

  Брзо прочистување

  Цилиндричниот филтер од 360 ° го прочистува воздухот поефикасно од секоја насока во споредба со конвенционалните воздушни прочистувачи. Нуди висока стапка на чист воздух од 310m3 / h (Clean Air Delivery Rate - CADR) и потребни се само 10 минути за да го циркулира прочистениот воздух во Вашата соба.

  Ултра-тивок и енергетски ефикасен

  Уредот троши од 1,5W-35W. Споредбено троши струја колку само една LED светилка.

  Спецификации:
  - Прочистува оптимално до 40м2 (310m3/час)
  - Wi-Fi модул
  - Сензор за квалитет на воздух SHINYEI (Japan)
  - Сензор за топлина и влажност на воздухот Sensirion AG (Switzerland)
  - Потрошувачка од 1.5 W од 35 W
  - 360 степени филтрација
 • Availability:In Stock
 • Seller:OutletON
 • оцени од корисници
  company profile

  OutletON

  • Company introduction:OutletON (Купи Од Дома) е млада компанија која за кратко време стана една од најголемите интернет продавници во Р. Македонија. Нудиме производи од различни категории и секогаш се трудиме да ги обезбедиме најповолните цени за нашите клиенти. Препознаени сме по нашата услуга која вклучува ВРАЌАЊЕ на парите доколку не Ви се допаѓа производот.
  • Contact Person Name:Емилија
  • Address:ул. Антон Попов бр.33 лок.1
  • Post Code:1000
  • City:Skopje , Macedonia
  • Cell Phone #:075 22 77 44
  • Telephone #:075 22 77 44
  • Fax #:///
  • Year registered:2014
  • Total employees:20
  • Geo Location:Show
  follow this companycontact sellerall products
  Rating:
  4.8 of 5.0 (6 ratings total)

  Retail Price - VAT Included:23.000 MKD

  Прочистувач на воздух Winix HR1000

  Retail Price - VAT Included:20.000 MKD

  Winix Tower QS

  Retail Price - VAT Included:67.000 MKD

  Winix T1

  Retail Price - VAT Included:Ask for price

  Air purifier and humidifier Daikin, ...

  Retail Price - VAT Included:21.400 MKD

  Прочистувач на воздух "9x"
  070/287-777

  shopping assistance