00

Login to your profile
New user? | Forgot password?

 • Language

Backpack

Backpack

Address for delivery

First & Last Name (for delivery)
Telephone number for contact
Street
City
Notes for delivery
Price with VAT:

790 MKD
Quantity: -+

Delivery:
Payment:


Одбери мемо клип:

* Delivery price is 120 MKD

Производот го добивате за 2 до 4 работни дена. Доставата се извршува само во градови во Македонија.

MarketKonekt гарантира 100% заштита на купувачите. Доколку производот не соодвествува на описот нудиме враќање на парите. Прочитајте повеќе.


 • product description
 • user ratings
 • company profile
product description
 • Product Description:"Backpack with detachable belt pouch. Perfect for hiking. 600D Polyester. 43x29x15 cm
  ID: KC5170
 • Availability:In Stock
 • оцени од корисници
  company profile

  Promo koncept

  • Company introduction:Промо Концепт Ви нуди широк асортиман на производи кои сигурно би ги задоволиле Вашите потреби за бизнис подароци, промотивен и рекламен материјал од речиси 10000 различни производи.
  • Contact Person Name:Tina Savinova
  • Address:Gjuro Gjakovikj 54a (MIroslav Krleza)
  • Post Code:1000
  • City:Skopje , Macedonia
  • Telephone #:02/3101 555
  • Fax #:02/3221560
  • Geo Location:Show
  Retail Price - VAT Included:1.800 MKD

  Reims B Backpack

  Retail Price - VAT Included:2.200 MKD

  Orizons Backpack

  10%save
  Retail Price - VAT Included:2.116 MKD 1.900 MKD

  "Arcano" Црн Ранец

  16%save
  Retail Price - VAT Included:60 MKD 50 MKD

  Memo clip
  070/287-777

  shopping assistance