00

Login to your profile
New user? | Forgot password?

 • Language

Laptop Slipcase Samsonite 15,6"

Laptop Slipcase Samsonite 15,6"

Address for delivery

First & Last Name (for delivery)
Telephone number for contact
Street
City
Notes for delivery
Price with VAT:

2600 MKD
Quantity: -+

Delivery:
Payment:


Choose color

* Delivery price is 200 MKD

Delivery within 1-2 work days. The price of delivery varies depending on the chosen method of delivery. Click on make an order to get the total price.

MarketKonekt guarantees a 100% protection for the buyers. If the product does not correspond to the presentation we offer a refund. Read more.


 • product description
 • user ratings
 • company profile
product description
 • Product Description:Samsonite Classic Sleeve - Мека футрола за лаптоп со надворешни џебови, две рачки и каиш за на рамо кој се отстранува по потреба. Лесна е и издржлива со класичен деловен изглед. Надворешниот дел е изработен од неопрен, материјал кој амортизира удари и оволможува одлична заштита при транспорт. Футролата е соодветна за лаптоп компјутери од 15,6 инчи.Со димезии до 37cm x 27cm x 4cm. Достапна во 2 бои: црна и жолта.
 • Availability:Contact
 • Seller:Stilos
 • оцени од корисници
  company profile

  Stilos

  • Company introduction:Веќе 20 години Стилос е угледна компанија, синоним за највисок квалитет за канцелариски производи во целиот свет. Стилос нуди широк асортиман на канцелариски материјали и опрема, училишен прибор, хартија, бизнис подароци, куфери, кожни додатоци, и друго. Во Скопје сме присутни на две локации: 1. Улица Македонија – 02/3130354 | 2. Сити Мол – 02/3214766. Застапници за: SAMSONITE, ESSELTE, LEITZ, DYMO, 3M, CROSS APOGAEE, PARKER PENS, FURLA, DKNY, CALVIN KlEIN и сл.
  • Contact Person Name:Ирина
  • Address:Даме Груев 14
  • Post Code:1000
  • City:Skopje , Macedonia
  • Telephone #:02/3214766
  • Geo Location:Show
  follow this companycontact sellerall products
  Rating:
  5.0 of 5.0 (1 ratings total)

  50%save
  Retail Price - VAT Included:1.950 MKD 975 MKD

  iPad Slipcase Samsonite 9,7"
  070/287-777

  shopping assistance