00

Login to your profile
New user? | Forgot password?

 • Language

Laptop Sleeve Samsonite 14,1"

50%save

 • product description
 • company profile
product description
 • Product Description:Мека преносна футрола за лаптоп со патент. Футролата е соодветна за лаптоп копјутери од 14,1 инчи.
 • Availability:Contact
 • Seller:Stilos
 • company profile

  Stilos

  • Company introduction:Веќе 20 години Стилос е угледна компанија, синоним за највисок квалитет за канцелариски производи во целиот свет. Стилос нуди широк асортиман на канцелариски материјали и опрема, училишен прибор, хартија, бизнис подароци, куфери, кожни додатоци, и друго. Во Скопје сме присутни на две локации: 1. Улица Македонија – 02/3130354 | 2. Сити Мол – 02/3214766. Застапници за: SAMSONITE, ESSELTE, LEITZ, DYMO, 3M, CROSS APOGAEE, PARKER PENS, FURLA, DKNY, CALVIN KlEIN и сл.
  • Contact Person Name:Ирина
  • Address:Даме Груев 14
  • Post Code:1000
  • City:Skopje , Macedonia
  • Telephone #:02/3214766
  • Geo Location:Show
  follow this companycontact sellerall products
  Rating:
  5.0 of 5.0 (1 ratings total)

  50%save
  Retail Price - VAT Included:1.950 MKD 975 MKD

  iPad Slipcase Samsonite 9,7"

  Retail Price - VAT Included:2.600 MKD

  Laptop Slipcase Samsonite 15,6"
  02/3177-888

  shopping assistance