00

Login to your profile
New user? | Forgot password?

 • Language

Twilight Turtle Star – Светлечка желка

40%save

Twilight Turtle Star – Светлечка желка

Address for delivery

First & Last Name (for delivery)
Telephone number for contact
Street
City
Notes for delivery
Price with VAT:

499.0 MKD 299 MKD
Quantity: -+

Delivery:
Payment:


Choose Color:

* Delivery price is 99 MKD

Delivery within 1-2 work days. The price of delivery varies depending on the chosen method of delivery. Click on make an order to get the total price.

MarketKonekt guarantees a 100% protection for the buyers. If the product does not correspond to the presentation we offer a refund. Read more.


 • product description
 • user ratings
 • company profile
product description
 • Product Description:Светлечката желка е совршена за приспивање на вашите деца бидејќи покрај тоа што го украсува вашиот ѕид со разнобојни ѕвезди и форми на месечини, испушта и приспивна мелодија. Помага и за деца кои се плашат од темнина.
  - Проектира разнобојни ѕвезди низ целиот таван со 3 различни опции на појавување и бои.
  - Идеално за бебиња и деца до 3 години
  - Автоматски се исклучува по 50 минути
  - Се напојува преку USB кабел или има опција да се користат батерии (3 AAA стандардни батерии)
  - Материјалот е пластика и плишана ткаенина

  Упатство:
  - Играчката се вклучува на копчето ON/OFF
  - Копчето L1 служи за менување на светлинските ефекти
  - Копчето L2 овозможува ѕвездите да светат во една од трите бои
  - Копчето L3 Ви овозможува да уклучите и менувате музика (4 различни мелодии)

  Димензии: 30 х 20 см
 • Seller:OutletON
 • оцени од корисници
  company profile

  OutletON

  • Company introduction:OutletON (Купи Од Дома) е млада компанија која за кратко време стана една од најголемите интернет продавници во Р. Македонија. Нудиме производи од различни категории и секогаш се трудиме да ги обезбедиме најповолните цени за нашите клиенти. Препознаени сме по нашата услуга која вклучува ВРАЌАЊЕ на парите доколку не Ви се допаѓа производот.
  • Contact Person Name:Емилија
  • Address:ул. Антон Попов бр.33 лок.1
  • Post Code:1000
  • City:Skopje , Macedonia
  • Cell Phone #:075 22 77 44
  • Telephone #:075 22 77 44
  • Fax #:///
  • Year registered:2014
  • Total employees:20
  • Geo Location:Show
  follow this companycontact sellerall products
  Rating:
  4.8 of 5.0 (6 ratings total)
  070/287-777

  shopping assistance