00

Login to your profile
New user? | Forgot password?

 • Language

Комфи Контур 50x30x11x9cm

20%save

Комфи Контур 50x30x11x9cm

Address for delivery

First & Last Name (for delivery)
Telephone number for contact
Street
City
Notes for delivery
Price with VAT:

690.0 MKD 550 MKD
Quantity: -+

Delivery:
Payment:


* Delivery price is 120 MKD

Производот го добивате за 3 до 4 работни дена.

MarketKonekt гарантира 100% заштита на купувачите. Доколку производот не соодвествува на описот нудиме враќање на парите. Прочитајте повеќе.


 • product description
 • user ratings
 • company profile
product description
 • Product Description:Навлака: 100% Полиестер;
  Внатрешност: Комбинација на висококвалитетен сунгер со перфориран дел од мемори пена;
  Анатомски обликувана перница со две висини ви нуди максимално ниво на поддршка на вратот, главата и правилна поставеност на ‘рбетот за време на спиењето. Уникатната перфорирана мемори пена на горниот дел од перницата овозможува непрекината циркулација на воздухот во текот на ноќта. Еластичната структура на перницата придонесува за совршено распоредување на тежината на главата и избегнување на несакани последици на вкочанетост во вратот.
 • оцени од корисници
  company profile

  Somnia shop

  • Contact Person Name:Сомниа Шоп
  • Address:Александар Македонски 1-Г/13
  • City:Prilep , Macedonia
  • Telephone #:071226001
  • Geo Location:Show
  20%save
  Retail Price - VAT Included:790 MKD 630 MKD

  Комфи Контур 60x30x15x13cm

  20%save
  Retail Price - VAT Included:740 MKD 590 MKD

  Комфи Контур 60x30x11x9cm
  070/287-777

  shopping assistance