00

Login to your profile
New user? | Forgot password?

 • Language

Рачна цедилка за лимони

33%save

Рачна цедилка за лимони

Address for delivery

First & Last Name (for delivery)
Telephone number for contact
Street
City
Notes for delivery
Price with VAT:

300.0 MKD 199 MKD
Quantity: -+

Delivery:
Payment:


* Free Delivery

Производот го добивате за 5 до 7 работни дена.

MarketKonekt гарантира 100% заштита на купувачите. Доколку производот не соодвествува на описот нудиме враќање на парите. Прочитајте повеќе.


 • product description
 • user ratings
 • company profile
product description
 • Product Description:Материјал: пластика
  Зелена боја
  Димензии: 29.5 x 8.5 x 5cm
  Одличен додаток за во вашата кујна

  *30 ден. се пресметува дополнителен трошок, доколку производот се плаќа на врата.
 • Availability:In Stock
 • Seller:MarketIn
 • Minimum Order Quantity:1
 • оцени од корисници
  company profile

  MarketIn

  • Contact Person Name:Илина Ивановска
  • Cell Phone #:078286783
  • Telephone #:078286783
  • Geo Location:Show
  follow this companycontact sellerall products
  Rating:
  3.8 of 5.0 (2 ratings total)

  66%save
  Retail Price - VAT Included:800 MKD 269 MKD

  Повеќенаменски кружен нож

  60%save
  Retail Price - VAT Included:800 MKD 319 MKD

  Speedy Slicer мини сецко

  37%save
  Retail Price - VAT Included:400 MKD 249 MKD

  Рачен сецко за леб

  47%save
  Retail Price - VAT Included:250 MKD 131 MKD

  Пластична алатка за лупење компири

  38%save
  Retail Price - VAT Included:650 MKD 399 MKD

  Пластична даска за сецкање

  27%save
  Retail Price - VAT Included:300 MKD 219 MKD

  Кршач за јајца
  070/287-777

  shopping assistance