00

Login to your profile
New user? | Forgot password?

 • Language

Клик-Клак душек

16%save

Клик-Клак душек

Address for delivery

First & Last Name (for delivery)
Telephone number for contact
Street
City
Notes for delivery
Price with VAT:

1490.0 MKD 1250 MKD
Quantity: -+

Delivery:
Payment:


Одбери шара:

* Delivery price is 120 MKD

Производот го добивате за 3 до 4 работни дена.

MarketKonekt гарантира 100% заштита на купувачите. Доколку производот не соодвествува на описот нудиме враќање на парите. Прочитајте повеќе.


 • product description
 • user ratings
 • company profile
product description
 • Product Description:Клик Клак душекот е составен од три делови кои можe да се прилагодат според вашите потреби. Лесната преносливост го прави истиот подобен да се користи за било какви намени на секое место и во секое време.
  Димензија: 200x80cm
 • оцени од корисници
  company profile

  Somnia shop

  • Contact Person Name:Сомниа Шоп
  • Address:Александар Македонски 1-Г/13
  • City:Prilep , Macedonia
  • Telephone #:071226001
  • Geo Location:Show  070/287-777

  shopping assistance