00

Login to your profile
New user? | Forgot password?

 • Language

рачен сецко за нудли од зеленчук

27%save

рачен сецко за нудли од зеленчук

Address for delivery

First & Last Name (for delivery)
Telephone number for contact
Street
City
Notes for delivery
Price with VAT:

300.0 MKD 219 MKD
Quantity: -+

Delivery:
Payment:


* Free Delivery

Производот го добивате за 5 до 7 работни дена.

MarketKonekt гарантира 100% заштита на купувачите. Доколку производот не соодвествува на описот нудиме враќање на парите. Прочитајте повеќе.


 • product description
 • user ratings
 • company profile
product description
 • Product Description:x 1 сецко за нудли од зеленчук
  Материјал: пластика
  Лесен за употреба
  Стилски дизајн
  Сечила од нерѓосувачки челик
  Димензии: 14 x 6cm
  Боја: зелено - бела

  *30 ден. се пресметува дополнителен трошок, доколку производот се плаќа на врата.
 • Category:Cooking Tools
 • Availability:In Stock
 • Seller:MarketIn
 • Minimum Order Quantity:1
 • оцени од корисници
  company profile

  MarketIn

  • Contact Person Name:Илина Ивановска
  • Cell Phone #:078286783
  • Telephone #:078286783
  • Geo Location:Show
  follow this companycontact sellerall products
  Rating:
  3.8 of 5.0 (2 ratings total)

  37%save
  Retail Price - VAT Included:350 MKD 219 MKD

  Ролер сецко за зеленчук

  38%save
  Retail Price - VAT Included:300 MKD 186 MKD

  Рачен сецко за компири

  60%save
  Retail Price - VAT Included:800 MKD 319 MKD

  Speedy Slicer мини сецко

  37%save
  Retail Price - VAT Included:400 MKD 249 MKD

  Рачен сецко за леб

  50%save
  Retail Price - VAT Included:400 MKD 199 MKD

  рачен апарат за вадење семки

  27%save
  Retail Price - VAT Included:300 MKD 219 MKD

  Кршач за јајца
  070/287-777

  shopping assistance