00

Login to your profile
New user? | Forgot password?

 • Language

Метален сад 26цм

23%save

Метален сад 26цм

Address for delivery

First & Last Name (for delivery)
Telephone number for contact
Street
City
Notes for delivery
Price with VAT:

440.0 MKD 339 MKD
Quantity: -+

Delivery:
Payment:


* Delivery price is 130 MKD

Delivery within 1-2 work days. The price of delivery varies depending on the chosen method of delivery. Click on make an order to get the total price.

MarketKonekt guarantees a 100% protection for the buyers. If the product does not correspond to the presentation we offer a refund. Read more.


 • product description
 • user ratings
 • company profile
product description
 • Product Description:Метален нелеплив сад за печење од француско производсто на брендот Pyrex. Димензии 26 цм дијаметар, 5,5 цм висина.
 • Category:Cooking Tools
 • Availability:Contact
 • Place of Origin:France
 • оцени од корисници
  company profile

  MOSS Home Centre

  • Company introduction: Moss Home Center е нов бренд во Македонија, но со менаџмент од триесет годишно искуство. Фирмата е основана со еден голем предизвик пред себе да ги задоволи сите потреби за опремување на еден дом. Но, не само опремување, туку да внесе нова инспирација за модерниот дом на 21 век. Затоа и нашето мото е новиот концепт на домот. Во нашата понуда од преку 5000 артикли кои ќе ги задоволат скоро сите потреби за опремување на просторот во домот, се наоѓаат следниве групи на производи: за кујна, бања, дневен престој, градина, декоративни производи од секаков вид за секаков вкус и друг сезонски асортиман. Се ова од брендовите како што се Schafer (Германија) , Metaltex (Италија), Plastmecanica (Италија), Pyrex (Франција), Metalac (Србија), Emo (Словенија), Luminarc (Франција), Bormioli (Шпанија), Severin (Германија), Bosh (Германија), Bauer(Германија), Gorenje(Словенија), Eminem(Турција), Sterk plast(Романија), International cookware(Франција), Devilla home textiles(Португалија) итн. Со својот квалитет, услуга и богатата понуда Moss Home Center станува се повеќе место кое не се заобиколува лесно за уредување на својот простор и купување подароци за најблиските.Разубавете го својот животен простор, израдувајте ги своите пријатели, купувајте во Moss Home Center. Изградена на темелите на семејството и заедницата, нашата мисија е: “Moss Home Center да биде синоним за чесност, квалитет, доверба и одлична услуга.” Преку доброто управување да продолжиме да растеме ние самите, нашите бизнис партнери, нашите вработени и нашата заедница. Поради големиот интерес на социјалните мрежи каде што не можеме да прикажеме многу производи, одлучивме да отвориме онлајн продавница, и да го донесеме целиот асортиман во секој дом во Македонија. Нашата бизнис филозофија е со нашиот широк асортиман, со високо ниво на услуги и најповолни цени и квалитет на производите да ја добиеме 100% довербата на нашите потрошувачи бидејќи купувањето кај нас може да им донесе само задоволство и добро расположение. И
  • Contact Person Name:MOSS
  • Address:Булевар Крсте Мисирков 9а
  • Post Code:1000
  • City:Skopje , Macedonia
  • Telephone #:02/3109229
  • Geo Location:Show
  follow this companycontact sellerall products
  Rating:
  5.0 of 5.0 (1 ratings total)

  23%save
  Retail Price - VAT Included:890 MKD 685 MKD

  Метален сад 34цм

  23%save
  Retail Price - VAT Included:360 MKD 277 MKD

  Стаклен сад за печење 26х6,5цм

  23%save
  Retail Price - VAT Included:360 MKD 277 MKD

  Стаклен ребраст сад за печење

  23%save
  Retail Price - VAT Included:710 MKD 547 MKD

  Метален калап 26цм

  23%save
  Retail Price - VAT Included:650 MKD 501 MKD

  Метален калап 24цм

  23%save
  Retail Price - VAT Included:299 MKD 230 MKD

  Стаклен сад за печење 24х4цм
  070/287-777

  shopping assistance