00

Login to your profile
New user? | Forgot password?

 • Language

Fabbygo Inox Сет тенџериња

38%save

Fabbygo Inox Сет тенџериња

Address for delivery

First & Last Name (for delivery)
Telephone number for contact
Street
City
Notes for delivery
Price with VAT:

3272.0 MKD 1999 MKD
Quantity: -+

Delivery:
Payment:


* Free Delivery

Производот го добивате за 3 до 5 работни дена.

MarketKonekt гарантира 100% заштита на купувачите. Доколку производот не соодвествува на описот нудиме враќање на парите. Прочитајте повеќе.


 • product description
 • user ratings
 • company profile
product description
 • Product Description:Сетот тенџериња содржи 3 тенџериња и 1 тава:
  1. Тенџере 10хØ20cm, 0,3мм ѕид на садот, Шифра: 89071
  2. Тенџере 11хØ22cm; 0,3мм ѕид на садот, Шифра: 89072
  3. Тенџере 12хØ24cm, 0,35мм ѕид на садот, Шифра: 89075
  4. Тава 8хØ26cm, 0,4мм ѕид на садот
  Садовите од inox на fabbygo се полирани до висок сјај, изработени од нерѓосувачки челик, отпорен на корозија.
 • Category:Cooking Tools
 • оцени од корисници
  company profile

  Alfi Technocenter

  • Company introduction:АЛФИ БИ КОМПАНИ е трговско друштво кое од 1992 година успешно се пласира и развива на домашниот и странскиот пазар преку пласман на повеќе од 35.000 производи, кои со својот квалитет и иновативност придонесуваат за нивна препознатливост кај широката категорија на потрошувачи. АЛФИ БИ КОМПАНИ, чија главна визија и цел е задоволување на најпребирливите купувачи, се стреми кон постојано зголемување на својот асортиман, квалитетот на производите, инвестирањето во човечки ресурси за квалитетна услуга и љубезен однос со купувачите, инвестирање во трговски капацитети за поголема комфорност на нашите ценети потрошувачи. Ориентираност кон постојано усовршување и модернизирање на своето работење по примерот на светските трговски центри, непосредно се стекнува со епитетот на еден од лидерите во својата област. АЛФИ БИ КОМПАНИ, своето идно работење се стреми да го насочи кон проширување на своите капацитети, поголем пласман на домашниот и странскиот пазар и поголема општествена и социјална вклученост.
  • Contact Person Name:Младен
  • Address:Индустриска зона б.б., нас.Карпош
  • Telephone #:031445210
  follow this companycontact sellerall products
  Rating:
  4.1 of 5.0 (7 ratings total)

  Retail Price - VAT Included:299 MKD

  Fabbygo Inox Pot

  Retail Price - VAT Included:359 MKD

  Fabbygo Inox Pot

  Retail Price - VAT Included:699 MKD

  Тенџере

  33%save
  Retail Price - VAT Included:899 MKD 599 MKD

  Тенџере

  Retail Price - VAT Included:599 MKD

  Fabbygo inox Тенџере 10хØ20cm

  39%save
  Retail Price - VAT Included:999 MKD 600 MKD

  Fabbygo Inox Pot
  070/287-777

  shopping assistance